+ תגובה לאשכול
תוצאות 1 עד 8 מ 8

אשכול: מי אלו הבחורים שהולכים להתייצב ומסתבכים?

1. מי אלו הבחורים שהולכים להתייצב ומסתבכים?

היום בחור הגיע ללשכת הגיוס בירושלים ונעצר,
    כמובן שמיד יצאו המונים ממאה שערים לנסות למנוע את המעצר.
    הצליחו או לא, איני יודע.
    אבל, אני מנסה להבין משהו,
    בחור שרבותיו מורים לו להתייצב ולקבל דיחוי על חשבון זה שבחור ספרדי ילך לצבא, אני מבין אותו,
    הוא עושה על דעת רבותיו ורואה בזה מצוה שהוא ילמד תמורת פריינק.
    בחור שנאמן לדעת התורה ומוסר את נפשו שלא לשתף פעולה עם צבא המכסות והשמד,
    לא מגיע ללשכת הגיוס בכלל, אפילו לא להוציא פטור!
    אז מי אלו הבחורים שנעצרים פעם אחר פעם בלשכת הגיוס ברש"י, ומדוע הם בכלל מתייצבים?

2. ציטוט RABBI אמר: צפיה בהודעה
    ורואה בזה מצוה שהוא ילמד תמורת פריינק.
    ציטוט RABBI אמר: צפיה בהודעה
    אז מי אלו הבחורים שנעצרים פעם אחר פעם בלשכת הגיוס ברש"י, ומדוע הם בכלל מתייצבים?
    הבחורים החלשים שפיספסו ביום את המועד וכדו' והם אלו שבונים אליהם על מילוי היעדים

3. קליבר. אתה מדבר שטויות כי אני איחרתי את המועד שקבעו לי בחודש (בגלל שלא הגיע בדואר או שלא שלחו לי) והגעתי ולא עשו לי כלום ונתנו לי דיחוי.

4. ציטוט חרד לדבר ה' אמר: צפיה בהודעה
    קליבר. אתה מדבר שטויות כי אני איחרתי את המועד שקבעו לי בחודש (בגלל שלא הגיע בדואר או שלא שלחו לי) והגעתי ולא עשו לי כלום ונתנו לי דיחוי.
    מדהים, בגלל שלך לא עשו בעיות (במידה ואתה דובר אמת) אתה מתכחש למעצר שהיה בלשכה, ולעוד מעצרים רבי שהיו, ולזה שהמדינה הקצתה מיליונים לגיוס חרדים בעקבות החוק המרושע, ולזה שכל מי שהולך לחו"ל מסתבך מה שלא היה פעם, ובעיקר לדבריו של הגרמ"ה הירש שיש 1200 מסובכים, ואגב אני לא מתייצב ולא קרה לי כלום לכן מה? לכן אני יכתוב שמי שלא מתייצב לא מסתבך??

ראש הפלג אורח
    במשנה מבואר מי שאין לו ילדים לא יכול להיות בסנהדרין כי חסר לו במידת הרחמנות.

רואים כמה גדול דברי חז"ל - ראש הפלג לא אכפת לו שבחורים נעצרים ויושבים בכלא על שטויות.

0808 אורח
    ציטוט ראש הפלג אמר: צפיה בהודעה

רואים כמה גדול דברי חז"ל - ראש הפלג לא אכפת לו שבחורים נעצרים ויושבים בכלא על שטויות.
    ילדון חצוף ומנוזל
    אם היית בזמן החזון איש גם היית אומר את זה על פסיקתו יהרג ואל יעבור בגיוס בנות...

7. ציטוט ראש הפלג אמר: צפיה בהודעה

אולי הגיע הזמן שאתה תשתלט על הפלג. צריכים לך.

שתיך טפי אורח
    ציטוט ראש הפלג אמר: צפיה בהודעה

בעידן אפל בהיסטוריה של עמינו אנשים מהדגם שלך היו מעבירים במו ידיהם את בנם ובתם באש. אתה הנך סוגד מאהבה למולך של דורינו, שריפת נשמה וגוף קיים, ועוד פוער את פיך לנאום על "אכזריות". עליך ושכמותך אמר החכם מכל אדם: "ורחמי רשעים - אכזרי". אוי לילדים שלך, ואוי לנו מהם.

+ תגובה לאשכול
  • חלון צ'אט
    משתמשים פעילים: 0

• שים לב: N/A
    Loading...

הרשאות פרסום

• באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •