+ תגובה לאשכול
תוצאות 1 עד 2 מ 2

אשכול: ושוב פעם ההדיוט קופץ

מוטקה אורח

ושוב פעם ההדיוט קופץ

נכבדות כתב:
    הגר"ש עמאר: "התייעצו עם הגדולים המבוגרים"

סערה בשידור חי: במהלך ראיון על הפשרה בכותל מערבי נשאל רבה של ירושלים על דעת גדולי ישראל בעניין ואמר: "מה שאומרים בשם הגדולים צריך עיון, ואני לא ארחיב את הדיבור בזה". המחנך הגאון הגדול מוטקה בלוי הגיב: "רפורמי, קופה של שרצים מאחוריו".

סערה פרצה הבוקר בשידור חי ברדיו 'קול חי' בעקבות דבריו של הראשון לציון ורבה של ירושלים הגרש"מ עמאר. במהלך ראיון על סערת הכותל המערבי נשאל הרב עמאר על דעת גדולי ישראל בעניין, ואמר: "מה שאומרים בשם הגדולים צריך עיון, ואני לא ארחיב את הדיבור בזה". המחנך הגאון הגדול מוטקה בלוי הגיב: "רפורמי, קופה של שרצים מאחוריו".

הרב עמאר התייחס במלך הראיון להבאת הנושא המורכב בפני גדולי ישראל ואמר: "הרב רבינוביץ סיפר לי באופן אישי שהתייעצו עם שני גדולים, הגדולים האלו אני לא יודע אם הם במצב היום ששייך.., אולי הם בגילאים כאלו שאני לא יודע".

הרב עמאר הוסיף: "לנו לא הודיעו כלום לרבנים הראשיים לא הודיעו כלום", "אם באמת התייעצו עם הגדולים, דעתי שמן הראוי היה לשמוע עוד דעות כי בנפשנו הדבר". אמר הרב עמאר.

המחנך הגאון הגדול מוטקה בלוי מבכירי 'דגל התורה' עלה להגיב לדברים והיה נסער: "אני רוצה לקיים מצוות מחאה, לא יתכן שאדם הנושא בתואר רב של ירושלים שקופה של שרצים בגירויות שונות מאחוריו, עומד ואומר ששאלו את גדולי ישראל, והם אינם יודעים מה שואלים אותם, אם זה לא רפורמה אני לא יודע מיהו רפורמי".

בלוי המשיך לתקוף, "עומד רב בישראל ובא ואומר שגדולי ישראל זקני הדור לא יודעים מה ששואלים אותם ולא נשמעה מחאה, הייתי בנסיעה ושמעתי והתחלחלתי, מה זה הפקרות וליצנות?, כל אחד יכול לבוא ולומר מה שבא לו?".

"לא לחינם גדולי ישראל לא רצו בבחירתו לרב של ירושלים", הוסיף בלוי, "אין לי הרבה מה לומר יותר, הנושא של הכותל הוא נושא שמסור לזקני הדור ולא לידי אנשים שנבחרו על ידי גוף בוחר כזה או אחר, או על ידי דילים שונים ומשונים, לא הם יקבעו את הדרך לעם ישראל".

קישור

מזל שלא העלו את טורצקי...

ביטול מתווה הכותל - ניצחון לרב עמאר!
    מחלחל להקשיב שוב לדברי הרפש של מוטקה בלוי שפער פיו כנגד רב בישראל. מה עוד שלבסוף מתברר למעלה מכל ספק שהרב עמאר אכן צדק בדבריו. מתווה הכותל התקבל בהסכמת המפלגות החרדיות על כל משמעיותיו שזה אומר הסכמה חרדית להכרה רשמית של המדינה בזרם הרפורמי ורק לאחר שקמה קול זעקה עסקני המפלגות נבהלו וחזרו בהם מהמתווה על אף שע"פ טענתם זה התקבל על דעת גדולי ישראל. האם יש לכם עוד ספק שהרב עמאר לא צדק בדבריו???

ולעסקני מפלגת יהדות התורה וש"ס אשאל מה השתנה שחזרתם בכם מהמתווה שאתם בעצמכם אישרתם וטענתם שקיבל את אישורם של גדולי ישראל???

2. מוטקה הוא חרדל"ש. למה שלא ידבר כך?

+ תגובה לאשכול
  • חלון צ'אט
    משתמשים פעילים: 0

• שים לב: N/A
    Loading...

הרשאות פרסום

• באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •