+ תגובה לאשכול
תוצאות 1 עד 6 מ 6

אשכול: צריך עיון

1. צריך עיון

הרבה דברים רעים אפשר להגיד על דגל אבל דבר אחד אי אפשר לומר וזה שהם טיפשים כי הם ממש לא כאלה וא"כ האם מישהוא יכול לומר לי מדוע הם מתקיפים בכזה חריפות את אמריקה ולא מתעלמים מה בדיוק הטקטיקה שלהם???
    הרי בגדול הטקטיקה שלהם להתעלם מתוך ידיעה שהתקפות נגד עץ רק מגדילות את עץ וכל פעם שמתעורר הנושא של הגיוס הם אוכלים אותה כי סו"ס האמת לא אצלם, ולכן אני מנסה להבין מדוע הפעם הם מתקיפים?
    [דרך אגב צדיק אין טעם לצטט שוב את דברי פטרוב זה לא קשור]

זה שהאמת נר לרגליו אורח
    איך אמר לי אותו ראש ישיבה חשוב, אם המצב שלהם שהם מכפישים בשקרים, [כדוגמת השקר הגס על אי השתתפות רבנים מסוימים בכנס], הרי שמצבנו טוב מאוד.

3. זה ויכוח ישן אם להתייחס לשוברים שתיקה או שזה רק מגדיל אותם, אבל כשהם עושים נזק בדרך כלל מגיבים.

4. ציטוט קופליק אמר: צפיה בהודעה
    זה ויכוח ישן אם להתייחס לשוברים שתיקה או שזה רק מגדיל אותם, אבל כשהם עושים נזק בדרך כלל מגיבים.
    אני יכתוב מה הבנתי מהתשובה שלך ותתקן אותי אם אני טועה: כל עוד העצים מביאים עובדות בישראל דגל מצליחה להסתדר עם זה או בכח הליצנות או בכח הזרוע כלומר את הראשי ישיבות הם משתיקים בכח הזרוע כי כל ראש ישיבה יודע כי גם אם הוא מסכים עם עץ אסור לו לומר את זה כי אז הם ינסו לעשות לו מה שניסו לעשות לחדרה ואת המון העם מספיק שהם שולחים את אבא טורצקי וכדו' להגיב והחיוך חוזר לכל הנורווגים וכידוע לכולם שבמצב היום של בוחרי דגל שגם אם הרב גפני יגיד להם להתגייס הם יעשו את זה בלי לשאול כלום.
    אבל שהעבדות מגיעות לחו"ל אז יכול לצאת נזק ואותו הם מנסים להשתיק בצווחת מרנן ורבנן

5. הדרך הכי טובה לפתור סתירה הוא להראות ששני הדברים הם אותו דבר. השיטה שלהם הוא לפסול את האחר, והם אוהבים לעשות את זה בשני צעדים, קודם פוסלים ואז מתעלמים, כאילו לקבוע המציאות שמה שהם פסלו הצד הני התקבל במציאות. אתכם הם כבר מזמן עברו השלב הראשון והם מנסים להחזיק בההיעלמות מכם כשזה מתאפשר, אבל מול הרבנים בארה"ב הם חייבים להתחיל קודם לפסול אותם.

יש כמובן עוד שיקולים, ביניהם שבגלל המרחק השיחה מול רבני ארה"ב כנראה יהיה קצר והם מקווים שהם יהדפו הביקורת פעם אחד וזהו, אבל איתכם השיחה לא ייגמר אם הם לא ימנעו אותו.

6. ציטוט עקביה אמר: צפיה בהודעה
    יש כמובן עוד שיקולים, ביניהם שבגלל המרחק השיחה מול רבני ארה"ב כנראה יהיה קצר והם מקווים שהם יהדפו הביקורת פעם אחד וזהו,
    תשובה הגיונית אבל לא במקרה שלנו שמרוב היסטריה הם הטיסו את מיטב המסבירנים.

+ תגובה לאשכול
  • חלון צ'אט
    משתמשים פעילים: 0

• שים לב: N/A
    Loading...

הרשאות פרסום

• באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •