+ תגובה לאשכול
תוצאות 1 עד 32 מ 32

אשכול: נער השוליים ישראל כהן מכיכר השבת קורא במאמר בהארץ למשטרה לרדוף את בני התורה

1. נער השוליים ישראל כהן מכיכר השבת קורא במאמר בהארץ למשטרה לרדוף את בני התורה

נער השוליים זב החוטם ישראל כהן זה שלא ראה דף גמרא מימיו אך לעומת זאת ראה תמונות מסוג שונה בחייו, והרבה... קורא במאמר בהארץ למשטרה להמשיך ולרדוף את בני התורה במעצרים!!

בלי בושה ובלי להסתתר הוא מויסר את בני התורה בפומביות למעצרים ורדיפות משטרתיות

אגב, המאמר כתוב בצורה סבירה כך שאני מהמר שהעילג ישראל לא כתב אותו אלא הוא היה הפראייר שהסכים לחתום את שמו העלוב על המאמר.

והנה: עוד קו אדום נחצה: יהודי לבוש כיפה שחורה, פודל של מפלגת דגל התורה, קורא למעצר אנשים חרדיים הפועלים על פי אמונתם!!

מויסר שפל, לתפארת בעל המחלוקת הגדול בהיסטוריה החרדית - הלא הוא רב אהרן יהודה לייב שטיינמן: אלו הם תלמידיך! כך חינכת אותם!!

(ואגב זה מראה שהמשטרה בלחץ תדמיתי, ולא מצאה את מי לגייס לטובתה רק את הפרעוש העלוב הזה, אז מכאן קריאה לנעמי צוובנר ושאר הכותבים המוכשרים: תמשיכו לכתוב וביתר שאת בכל פלטפורמה שתוכלו!! תמשיכו להלחיץ את משטרת צפון קוריאה שבישראל!!)

שם: dgbs.jpg
צפיות: 585
גודל: 7.7 קילובייט
    נערך לאחרונה על ידי סנודן; 03-05-17 בשעה 21:37.

2. ישראל כהן הוא חסיד של הרב ישרולצ'ה הגר מויזניץ.

3. חחח הוא חסיד של רב ישרולצה שליט"א כמו שאני חסיד של מהטמה גנדי...
    הוא נער נושר שמשרת את אדוניו ונותני לחמו מדגל התורה
    הוא חסיד רק של הכסף וקצת "כובעד"

4. כנראה זה האתנן של ישראל לשיחה "הבלעדית" הילדותית של ישראל עם גפני אתמול

שם: דנ.jpg
צפיות: 570
גודל: 13.5 קילובייט

5. אני דוקא שמח עם כזה מאמר,
    זה מראה לכולם כמה טוב שאנחנו ב"ה כבר לא חלק מהמערכת המטונפת של דגל התורה (שברור שמגרונה נכתב המאמר)

באופן כללי לכן אני חסיד גדול של התפרצויותיהם של אנשי בני ברק...

6. וכבר אמר הגאון הצדיק ר' בנימין רבינוביץ' זצוק"ל כי עליהם הוא מתכוין ג' פעמים ביום בברכת ולמלשינים אל תהי תקוה

ישראל כהן ימח שמו ומשלחיו ועמיתיו לחצירות ולמפלגות - דינו עפד"ת כמוסר וכמלשין ויצא מכלל ישראל וכדברי הרמב"ם הנוראים בפי"א מהלכות עדות, ודינו ודין משלחיו בזמן שיד ישראל תקיפה "מורידין ולא מעלין"

אין כל פלא על אלו שמוסרין אלפי נפשות לשמד שממשיכים במסירותיהם כנגד אלו הנלחמים להצלת הנפשות ממלתעותיהם

7. ציטוט על הסלע הך אמר: צפיה בהודעה
    וכבר אמר הגאון הצדיק ר' בנימין רבינוביץ' זצוק"ל כי עליהם הוא מתכוין ג' פעמים ביום בברכת ולמלשינים אל תהי תקוה

ישראל כהן ימח שמו ומשלחיו ועמיתיו לחצירות ולמפלגות - דינו עפד"ת כמוסר וכמלשין ויצא מכלל ישראל וכדברי הרמב"ם הנוראים בפי"א מהלכות עדות, ודינו ודין משלחיו בזמן שיד ישראל תקיפה "מורידין ולא מעלין"

אין כל פלא על אלו שמוסרין אלפי נפשות לשמד שממשיכים במסירותיהם כנגד אלו הנלחמים להצלת הנפשות ממלתעותיהם
    "ישראל" כשהם יורדים...

אוהד עץ אורח

את האמת הם מסכנים!

תנועת רגל לתורה בהתפרקות מוחלטת, עד שהבוגד גפני צריך להתחנן לחרדים החדשים שיצביעו בעבורו והם גם בלחץ מה ילד יום לאור מצבו הלא יציב של המרן הפשרן שלהם, גפני תוקף את הפלס רק כי הוא מודאג ומרגיש את ההתפרקות בשטח ואת ההצלחה המסחררת של תנועת בני תורה שהצליחה לסחוף אחריה רבבות בתוך זמן קצר.
    זה העונש על הנסיון למחוק את הדרך של הרב שך!!!

9. ישראל כהן צודק. לפחות בפיסקה האחרונה.
    אני בן תורה. ברמ"ח ושס"ה.
    ועם זאת אני סבור, שאין שום רב ושום מוסר ושום דרך התורה ושום מורשת רב שך
    שיכולה להתיר להתקשר ולהטריד את אבא של בן אדם שלא פרסם אצלך.
    מה קשור אבא שלו?!
    זה נראה לכם שפוי להטריד את אבא שלו?!

דמיין לעצמך רגע שמישהו חושב שלא בסדר שאתה עצניק.
    ולכן הוא מתקשר להטריד את אבא שלך.
    זה נשמע לך בסדר?
    הגיוני?
    שפוי כאילו?!

טריגר וחבורתו עברו כל גבול.
    הם לא שפויים,
    לא מייצגים את הבני תורה,
    לא את התורה,
    ולא את מרן הגר"ש.

וכבן תורה,
    (מנוי הפלס)
    אני שמח מאוד שהמשטרה העמידה אותם במקום.
    כי לצערנו אין שום מבוגר אחראי אצלנו.
    לא נגד טריגר.

יבואו על הסלע הך, ושאר נוער טריגר ויגידו שאני מושפע,
    שאני מזוייף
    שאני לא עצניק אמיתי,
    לבריאות.
    תקשקשו בקומקום של עצמכם,
    ותתקשרו אלי מאה פעמים ביום עם "נבלה נעשתה בישראל! אויויויו"

מי שעשה נבלה בישראל זה טריגר.
    להתקשר להטריד אבא של מישהו?!
    החלקתם על בננה,
    יצאתם מהדרך,
    אתם צריכים אישפוז.

בהצלחה ורפו"ש. במהרה.

ומי שלא מבין שטריגר לא שפוי
    צריך גם כן אישפוז.

10. אתה בן תורה כמו שהרב שלך מחזון איש 5 בן תורה... וכמו שהמורה של אותו רב בבריסק היתה "בת תורה"...

אם היית בן תורה היית מבין כמה זה מגוחך רק "להציג את עצמך" כבן תורה, כמה זה הזוי ומזוייף מתוכו.

בן תורה לעולם לא יתקרב ת"ק פרסה למויסר שפל ונאלח שקורא למסור אברכים בני תורה יראים ושלמים למאסרים והתעללויות.

והיות שאינך בן תורה אתה לא מבין כמה זה מגוחך אפילו להציג את עצמך כבן תורה.

11. ישראל כהן מול הסופרת נעמי צוובנר זו אפילו לא התחלה של התמודדות...
    אבל אם טור תמיכה מחסיד ויז'ניץ בן 30 שמבלה את מרבית חייו בין קערות טשולנט לראיונות בתכניות טלויזיה נידחות תורם לשיפור האגו הדגלאי, שיהיה להם להבריאות
    רחמים.

:00ישראל כהןהמעצר לפני כשבועיים של בכירי עיתון "הפלס", שופרם של אנשי "הפלג הירושלמי" בציבור הליטאי, הנחשבים למליטנטים וקנאים, הכה ציבור זה בהלם. גורמים בכירים בפלג הזה קראו למועצת העיתונות להתערב ולמנוע חלילה ניסיון לסגירת עיתון באופן בלתי חוקי. הגדילה לעשות נעמי צוובנר, עורכת בעיתון, שטענה במאמר ב"הארץ" (28.4), שמדובר בצעד אנטי־דמוקרטי. אמנם "סגירת עיתון בישראל היא כמעט בלתי אפשרית מבחינה חוקית בשל הפגיעה בחופש העיתונות ובחופש הביטוי", כתבה צוובנר, "אבל בישראל 2017 החוק הוא אות מתה. תחי הרשות המבצעת שהחוק למעשה בידיה: המשטרה".בעקבות האמירות הללו כדאי אולי להציג דברים כהווייתם. ראשית, המאמר של צוובנר רצוף אי דיוקים עובדתיים. כך, למשל, "הפלס" איננו היומון החרדי השלישי בגודלו בישראל, לפניו ממוקמים "המודיע", "יתד נאמן" ו"המבשר". אשר לטענת הכותבת, שמדובר בעיתון היחיד השומר על הקו שנקטה העיתונות החרדית בארץ מיום היווסדה, בכך שהוא מדווח על הפגנות הפלג הירושלמי בנושא גיוס חרדים — כדאי לעשות מעט סדר:עד לפני חמש שנים שלטו בכירי "הפלס" בעיתון הליטאי "יתד נאמן" וניצבו במוקד הכוח המרכזי של הציבור החרדי, כשהם קובעים לציבור את האידיאולוגיה וההשקפה הנכונה (מבחינתם). לאחר פטירת הרב יוסף שלום אלישיב זצ"ל ותחילת הנהגתו הציבורית של הרב אהרן יהודה לייב שטיינמן כמנהיג היהדות החרדית, הודחו הללו מעמדת השליטה הזאת ונאלצו להקים את העיתון, שבראשו הם עומדים היום. מאז הם הפכו את סוגיית המאבק בגיוס חרדים לצה"ל לדגל האידיאולוגי המרכזי, שהם נושאים בגאון ובגאווה כשהם מקצינים בכל המובנים.אלא שבניגוד להם, כלל הציבור החרדי, או מי שצוובנר מכנה במאמרה "המיינסטרים" החרדי, תומכי המפלגות אגודת ישראל ודגל התורה, אינם סבורים כי "גזירה" זו קיימת כלל ועיקר, אלא להיפך — אין שום כפייה כיום על תלמידי ישיבות להתגייס לצבא. ובעוד צוובנר טוענת, ש"הפלג הירושלמי" יוצא להפגין בשם כלל הציבור החרדי וסופג את האש למענו, האמת היא, שהמיינסטרים החרדי מתנגד בחריפות להפגנות הללו, משתי סיבות. האחת, משום שאין על מה להפגין, מאחר שכאמור "גזירת הגיוס" אינה קיימת כלל, אלא כולה המצאה, פרי מוחם הקודח של בכירי "הפלס", המבקשים לאשרר את זכות קיומם הפוליטית והציבורית. הסיבה השנייה: ההפגנות הללו, על תוצאותיהן התקשורתיות, גורמות נזק חסר תקדים לציבור החרדי, לתדמיתו, לתרבותו ולאורחות חייו. החילוני הממוצע אינו יודע כי חסימת הכבישים ושריפת הפחים נעשות על ידי אותו קומץ קיצוני וקנאי, והוא סבור שכלל הציבור החרדי משתתף בהפגנות הללו, מה שרחוק מהמציאות. אפילו הרב אלעזר מנחם מן שך, שבשמו מתיימרים ראשי אותו פלג ירושלמי לדבר, וטוענים שהם מיישמים את משנתו האידיאולוגית, סבר שההפגנות מזיקות יותר מאשר מועילות. ניתן לראות זאת במכתביו מן העבר. זאת ועוד, לפני כחודש גינו ראשי המפלגות החרדיות, אריה דרעי ומשה גפני, את ההפגנות הללו. ואפילו הרבי מסאטמר, הנחשב לגדול הקנאים, הדוגל במשנה אנטי־ציונית ואינו מכיר במדינת ישראל, טען, כי חסימות הכבישים של "הפלג הירושלמי" אינן ראויות וכי בארצות הברית הם לא היו מעזים לעשות זאת.גם אם היו דברי צוובנר נכונים, וסיבת המעצרים שערכה משטרה היתה ההפגנות, הרי שמדובר בעניין לגיטימי לחלוטין, שכן ההפגנות הללו נהפכו בחודשים האחרונים למפגן קיצוני של אנרכיה, השתוללות ואיבוד רסן, שגרם למועקה ולתחושות קשות בקרב חילונים וחרדים כאחד. אך לא זאת היתה הסיבה למעצרים. המשטרה החליטה לעצור את בכירי "הפלס" בחשד לעבירות הטרדה ואיומים, שכן גם בתחום הזה חצו אנשי הפלג הירושלמי קווים אדומים, ועל פי החשד עשו מעשים הגובלים לכאורה בפלילים. בכירי המשק, פרסומאים חרדים, רבנים ועסקנים סבלו יום וליל מהטרדות טלפוניות, קללות ונאצות רק משום שהעזו שלא לפרסם ב"הפלס".הדבר נהפך למטרד של ממש ולשיחת היום ברחוב החרדי. לכן אל להם, לחברי הפלג הירושלמי, להתפלא, אם מועצת העיתונות אינה עומדת לצדם, וגם ראשי הציבור החרדי אינם ניצבים לימינם. הרי הם גרמו את הנזק לעצמם במו ידיהם. חקירת המשטרה היא הדרך היחידה לעצור את הטירוף המשתולל ברחובות. אתם, שנהפכתם לנוער גבעות חרדי משולח רסן, שדרכו האידיאולוגית והציבורית מתבטאת אך רק בהפגנות והטרדות, תאכלו עכשיו את מה שבישלתם. הציבור החרדי סבור, שטוב שיש שוטרים בירושלים.הכותב הוא כתב ופרשן באתר "כיכר השבת"...

12. ציטוט סנודן אמר: צפיה בהודעה
    אתה בן תורה כמו שהרב שלך מחזון איש 5 בן תורה
    נו. הלא ידעתי שזה מה שתגידו,
    במקום לחשוב לרגע בצורה בוגרת
    שאולי יש בני תורה אמיתיים (כמוני, ותכחיש עד מחר) שסולדים מהברבריות
    של להתקשר להטריד אבא של מישהו.
    שביני ובינך,
    אין סיכוי שר' שמואל אישר כזאת שפלות. בשום הון שבעולם.

13. ציטוט דני אמר: צפיה בהודעה
    ציטוט סנודן אמר: צפיה בהודעה
    אתה בן תורה כמו שהרב שלך מחזון איש 5 בן תורה
    אין סיכוי שר' שמואל אישר כזאת שפלות. בשום הון שבעולם.
    שטיינמניסט מסכן: אני לא יודע אם ר' שמואל אישר או לא את טריגר. מה שאני כן יודע שרב שטיינמן אם היה צלול ובלי צנורות ומכשירים מצפצפים היה מאשר את ישראל כהן. וזה ההבדל בינינו. תהום המוסריות והערכיות.

14. שם: IMG_20170503_232859.jpg
צפיות: 530
גודל: 39.7 קילובייט
    הרכש החדש של מוישה גפני...
    עצוב.

15. ציטוט דני אמר: צפיה בהודעה
    ישראל כהן צודק. לפחות בפיסקה האחרונה.
    אני בן תורה. ברמ"ח ושס"ה.
    ועם זאת אני סבור, שאין שום רב ושום מוסר ושום דרך התורה ושום מורשת רב שך
    שיכולה להתיר להתקשר ולהטריד את אבא של בן אדם שלא פרסם אצלך.
    מה קשור אבא שלו?!
    זה נראה לכם שפוי להטריד את אבא שלו?!

דמיין לעצמך רגע שמישהו חושב שלא בסדר שאתה עצניק.
    ולכן הוא מתקשר להטריד את אבא שלך.
    זה נשמע לך בסדר?
    הגיוני?
    שפוי כאילו?!

טריגר וחבורתו עברו כל גבול.
    הם לא שפויים,
    לא מייצגים את הבני תורה,
    לא את התורה,
    ולא את מרן הגר"ש.

וכבן תורה,
    (מנוי הפלס)
    אני שמח מאוד שהמשטרה העמידה אותם במקום.
    כי לצערנו אין שום מבוגר אחראי אצלנו.
    לא נגד טריגר.

יבואו על הסלע הך, ושאר נוער טריגר ויגידו שאני מושפע,
    שאני מזוייף
    שאני לא עצניק אמיתי,
    לבריאות.
    תקשקשו בקומקום של עצמכם,
    ותתקשרו אלי מאה פעמים ביום עם "נבלה נעשתה בישראל! אויויויו"

מי שעשה נבלה בישראל זה טריגר.
    להתקשר להטריד אבא של מישהו?!
    החלקתם על בננה,
    יצאתם מהדרך,
    אתם צריכים אישפוז.

בהצלחה ורפו"ש. במהרה.

ומי שלא מבין שטריגר לא שפוי
    צריך גם כן אישפוז.
    אם היית כותב בצורה יותר עדינה היה לי קל יותר להסכים עם חלק מדבריך.
    בוא נסכים על דבר אחד המטרה של טריגר, ראויה מאין כמוה, על הדרך אפשר להתווכח.
    גם אני לא מבסוט מהסחרור שנכנסנו אליו בעקבות המחאה מול המחרימים, אבל ייתכן שאין ברירה.
    שנית, כל זה לא קשור בכלל לגל המעצרים האחרון שהיום כבר ברור לכל ילדון שהוא נועד לעצור את העיתון ואת השפעתו.

16. ציטוט סנודן אמר: צפיה בהודעה
    וזה ההבדל בינינו. תהום המוסריות והערכיות.
    לא. ההבדל בינינו הוא שאתה שטוף מח בדרגה החמורה ביותר, וחושב שכל מי שאינו מסכים איתך הריהו שטינמניסט.
    ואני מבין שיש הרבה דעות בעולם, וגם בתוך בני התורה יש דעות שונות,
    ורובא דרובא לא יסכימו עם הנבזות שטריגר עושה.
    כך אני, וחברי ששוחחתי איתם,
    ולדעתי כך כל הרבנים,
    וכך גם מרן הגר"ש.

עזוב סנודן, אל תנסה להגיב לגופו של ענין. הכי קל להגיד שאני שטינמניסט (מעולם לא הייתי) ולהתחמק מכל רצינות.
    לץ. זה מה שאתה. דוחה ביקורת כבמגן משוח.
    יש לצים לצד החרדק"י, אבל אתה לץ לצד השחיתות.
    אתה שוב תגיב שאני שטיימניסט ואני לא אגיב ובזה יסתיים הדיון המטופש הזה.

,,, אורח

18. ציטוט יהודי של פעם אמר: צפיה בהודעה
    אם היית כותב בצורה יותר עדינה היה לי קל יותר להסכים עם חלק מדבריך.
    בוא נסכים על דבר אחד המטרה של טריגר, ראויה מאין כמוה, על הדרך אפשר להתווכח.
    גם אני לא מבסוט מהסחרור שנכנסנו אליו בעקבות המחאה מול המחרימים, אבל ייתכן שאין ברירה.
    שנית, כל זה לא קשור בכלל לגל המעצרים האחרון שהיום כבר ברור לכל ילדון שהוא נועד לעצור את העיתון ואת השפעתו.
    מסכים איתך חלקית.
    המטרה של טריגר ראויה.
    הדרך - רעה ושפלה.
    איננו נוצרים, והמטרה אינה מקדשת את האמצעים.
    וכי בשם המטרה, מרן הגר"ש החזיר קללות למקלליו? לא, אלא שתק. עלי קללתך בני.
    טריגר הוא ההפך מכל זה.
    ההפך מעדינות התורה.
    הוא נלחם מלחמה צודקת בדרכים פסולות ביותר.
    אין דבר כזה "אין ברירה"! זה לא מתיר להשתמש ברשעות ובדרכים פסולות!
    הלא "אין ברירה" זאת גם הטענה של השטיינמניסטים, של פרויליך טורצקי ובלוי שר"י, ברדיפות הנוראות שלהם. בעיניהם אין ברירה אלא לרדוף עד השמדם. נו - אז "אין ברירה" עדיין היתר?!
    כשביקשו להכניס רוסית לוואלז'ין, והיו שרצו להתפשר, הגר"ח דפק על השולחן ואמר - אנחנו לא אחראים לתורה. אנחנו אחראים לקיים את ההלכה.
    אין היתר כזה להציק לאנשים זקנים שלא קשורים לסיפור! רק בגלל שהם משפחה של איזה מפרסם או חברת פרסום! מה הזקן אשם!

גל המעצרים - אולי בגלל טריגר ואולי בגלל החרדקים. מה שבטוח שטריגר פושע וצריך לשבת מאחורי סורגים (או לחזור בתשובה).
    נערך לאחרונה על ידי דני; 04-05-17 בשעה 00:06.

19. ציטוט Never_Again אמר: צפיה בהודעה
    אני דוקא שמח עם כזה מאמר,
    זה מראה לכולם כמה טוב שאנחנו ב"ה כבר לא חלק מהמערכת המטונפת של דגל התורה (שברור שמגרונה נכתב המאמר)

באופן כללי לכן אני חסיד גדול של התפרצויותיהם של אנשי בני ברק...

שווייצרי אורח
    לכבוד הרב דני,

שמחתי לראות שיש עוד אנשים כמוני שאינם מצדיקים דברים לא ראויים הנעשים בצד שלנו [אם כי אינך צריך להאמין בכל קלטת מבושלת].

אמנם, נזכרתי בעובדא שהייתי עד לה.
    כידוע, אצלנו בשווייץ ללכלך את הרחוב הוא פשע בלתי נסלח, המצדיק מאסר.

ובכן, לפני כחצי שנה הלכתי ברחוב וראיתי חבורה של מהגרים [בני דודנו, אם אתה שואל], מתנפלים בברוטליות על עובר אורח תמים ושודדים את כל כספו, ומכים אותו מכות אכזריות.
    השוטרים שהיו באזור רק גיחכו למשמע צעקותיו של המסכן.
    כשהצליח סוף סוף להימלט מידם וברח על נפשו, לא נזהר מספיק, וטישו מכיסו נפל ארצה.
    או אז, הסתערו עליו השוטרים וגררו ברחוב כאחרון הרוצחים לבית הכלא.

ידידי התמים, שעמד לידי, אמר אז בקול "טוב עשו השוטרים, הרי בקצת יותר מאמץ היה יכול לברוח בלי ללכלך את הרחוב, ומה אשמים תושבי הרחוב שהוא נכנס לתיגר".
    חברי היה בהלם כשכולם הסתכלו עליו כאילו הוא אחד מחבורת הפושעים.

הואלתי להסביר לו, "אכן מקומו של בן אדם המלכלך את הרחוב הוא בכלא, אבל יש מקום להתחשב בנסיבות היותו מורדף בלי תמיכה משומרי החוק. עוד זאת, תמיכה בשוטרים האוזקים את הבן אדם הזה ולא את שודדיו, היא אמירה שעוונו גדול משדידת בן אדם ברחוב, ורק השודדים ושותפיהם חושבים כן".

בכבוד רב,
    שווייצרי

21. הקנאים בישלו דייסה
    ראש הטופס
    תחתית הטופס
    03.05.2017 20:00 ישראל כהן
    העורך הראשי של "הפלס" נתי גרוסמן בהארכת מעצרו, בשבוע שעבר. רוב הציבור החרדי סבור, שטוב שיש שוטרים בירושלים
    מוטי מילרוד
    המעצר לפני כשבועיים של בכירי עיתון "הפלס", שופרם של אנשי "הפלג הירושלמי" בציבור הליטאי, הנחשבים למליטנטים וקנאים, [בס"ה נשארו חרדים ולא נהפכו למזרוחניקעס] הכה ציבור זה בהלם. גורמים בכירים בפלג הזה קראו למועצת העיתונות להתערב ולמנוע חלילה ניסיון לסגירת עיתון באופן בלתי חוקי. הגדילה לעשות נעמי צוובנר, עורכת בעיתון, שטענה במאמר ב"הארץ" (28.44), שמדובר בצעד אנטי־דמוקרטי. אמנם "סגירת עיתון בישראל היא כמעט בלתי אפשרית מבחינה חוקית בשל הפגיעה בחופש העיתונות ובחופש הביטוי", כתבה צוובנר, "אבל בישראל 2017 החוק הוא אות מתה. תחי הרשות המבצעת שהחוק למעשה בידיה: המשטרה".
    בעקבות האמירות הללו כדאי אולי להציג דברים כהווייתם. ראשית, המאמר של צוובנר רצוף אי דיוקים עובדתיים. כך, למשל, "הפלס" איננו היומון החרדי השלישי בגודלו בישראל, לפניו ממוקמים "המודיע", "יתד נאמן" ו"המבשר". [הפלס יש לו יותר חשיפה מ'המבשר'] אשר לטענת הכותבת, שמדובר בעיתון היחיד השומר על הקו שנקטה העיתונות החרדית בארץ מיום היווסדה, בכך שהוא מדווח על הפגנות הפלג הירושלמי בנושא גיוס חרדים — כדאי לעשות מעט סדר:
    עד לפני חמש שנים שלטו בכירי "הפלס" בעיתון הליטאי "יתד נאמן" וניצבו במוקד הכוח המרכזי של הציבור החרדי, כשהם קובעים לציבור את האידיאולוגיה וההשקפה הנכונה (מבחינתם) [שקר! הם בס"ה ביטאו את דעת כל גדולי הדורות זיע"א ושימשו כשופר נאמן לדעת תורתם]. לאחר פטירת הרב יוסף שלום אלישיב זצ"ל ותחילת הנהגתו הציבורית של הרב אהרן יהודה לייב שטיינמן כמנהיג היהדות החרדית, הודחו הללו מעמדת השליטה הזאת [בשוד עברייני ובבריונות חסרת תקדים] ונאלצו להקים את העיתון, שבראשו הם עומדים היום. מאז הם הפכו את סוגיית המאבק בגיוס חרדים לצה"ל לדגל האידיאולוגי המרכזי, שהם נושאים בגאון ובגאווה כשהם מקצינים בכל המובנים. [שקר! המאבק כנגד פשרות הגיוס של הרב שטיינמן החלו על ידי רוב מנין ובנין של גדולי ישראל עוד משנת תשס"ח בהקמת הנחל החרדי והמשך בוועדת טל, והמאבק החריף בזה מלוה את הציבור הליטאי והחרדי משך קרוב לעשרים שנה, כשהדברים חקוקים וחרותים במאות מכתבי גדולי ישראל ומאמרים ומחאות אדירות].
    אלא שבניגוד להם, כלל הציבור החרדי, או מי שצוובנר מכנה במאמרה "המיינסטרים" החרדי, תומכי המפלגות אגודת ישראל ודגל התורה, אינם סבורים כי "גזירה" זו קיימת כלל ועיקר, [אכן, לחינם הוציאו מפלגות אלו בהיותם באופוזיציה רבבות אנשים וארגנו עצרות מליון כנגד חוק הגיוס של לפיד, כשעקרונות החוק לא נשתנו מעבר למספר 'תיקונים' בלוח הזמנים וכדו'. בקיצור אלפי נשמות לשמד במסגרת החוק איננו 'גזירה'... לא לא, אין גזירה]. אלא להיפך — אין שום כפייה כיום על תלמידי ישיבות להתגייס לצבא. [כשכיום אפשרות הדיחוי תלוי ועומד באופן חוקי באספקת יעדים של אלפי נשמות לשמד 'הגיוס מרצון'...] ובעוד צוובנר טוענת, ש"הפלג הירושלמי" יוצא להפגין בשם כלל הציבור החרדי וסופג את האש למענו, האמת היא, שהמיינסטרים החרדי [אותו מיינסטרים שאומנם כולל את כל החרדקים והפורסערס, אך כמובן לא את רבבות החרדים משתתפי עצרות המחאה בראשות מאות גדולי ומאורי הדור שליט"א כמו מרן ראש הישיבה גדול דורנו הגר"ש אויערבאך שליט"א, הגאון האדיר ר' משולם דוד סולובייצ'יק שליט"א, [ומלפנים גם הגאון האדיר ר' מאיר סולובייצ'יק זצוק"ל] הגאון הקדוש ר' ישראל יצחק קלמנוביץ שליט"א, הגה"צ ר' יעקב מאיר שכטר שליט"א, הגאב"ד ר' טובי' וייס שליט"א, הראב"ד ר' משה שטרנבוך שליט"א וחברי ביד"ץ דירושלים, הגאון הגדול ר' שמואל הכהן דויטש שליט"א, הגאון ר' שמואל מרקוביץ שליט"א, הגאון ר' אשר הכהן דויטש שליט"א, הגאון ר' עזריאל אויערבאך שליט"א, הגאונים ראשי ישיבות פוניבז', חדרה, גרודנא, ועוד מאות רבנים, מורי צדק ודיינים בישראל... כמו כן רוב מנין ובנין של גדולי ישראל בארה"ב מצטרפים למאבק למי שלא יודע. ושלא לדבר על כל גאוני ומצוקי ארץ זצוק"ל שנלחמו קשות בסתר ובגלוי כנגד כל משא ומתן ופשרה במזימות אלו כמו מרן הגרמ"ש שפירא זצוק"ל, מרן הגרמי"ל ליפקוביץ' זצוק"ל מרן הגר"ש וואזנאר זצוק"ל מרן הגרי"מ פיינשטיין זצוק"ל, מרן הגר"ש בירנבוים זצוק"ל וכל שאר גאוני ישראל. ואותו נער שוליים יחליט מי לא במיינסטרים...] מתנגד בחריפות להפגנות הללו , משתי סיבות. האחת, משום שאין על מה להפגין, [אלפי נשמות לשמד, זה לא מספיק סיבה להפגנות...] מאחר שכאמור "גזירת הגיוס" אינה קיימת כלל, אלא כולה המצאה, פרי מוחם הקודח של בכירי "הפלס", המבקשים לאשרר את זכות קיומם הפוליטית והציבורית. [ישראל כהן הנער הצעיר כנראה לא ליווה את המאבקים האדירים בנושא הגיוס ושאר הפשרות והרפורמות 'שגרמו' לפילוג הזה ולרדיפה הפושעת של אנשי הרב שטיינמן כנגד בני התורה] הסיבה השנייה: ההפגנות הללו, על תוצאותיהן התקשורתיות, גורמות נזק חסר תקדים לציבור החרדי, לתדמיתו, לתרבותו ולאורחות חייו. [עוד יפה נפש שמנסה להתייפף מול הפריץ החילוני, כשהחילונים מאז ומעולם התקפלו לחרדים אך ורק בשל עמידתם האיתנה על משמר היהדות].
    החילוני הממוצע אינו יודע כי חסימת הכבישים ושריפת הפחים נעשות על ידי אותו קומץ קיצוני וקנאי, [שקרן! שריפת הפחים שייך יותר למגזר של הישוב הישן, ואיננו מאפיין כלל ועיקר את התנהגותם העדינה של בני התורה במחאותיהם, כשהם בס"ה שרים שירי המערכה ונושאים תפלה על רוע הגזירה, תוך שהם נותנים גיוום למכים ולחייהם לרודפים] והוא סבור שכלל הציבור החרדי משתתף בהפגנות הללו, מה שרחוק מהמציאות. אפילו הרב אלעזר מנחם מן שך, שבשמו מתיימרים ראשי אותו פלג ירושלמי לדבר, וטוענים שהם מיישמים את משנתו האידיאולוגית, סבר שההפגנות מזיקות יותר מאשר מועילות. ניתן לראות זאת במכתביו מן העבר. [מעולם לא שמענו שהרב שך נלחם כנגד ההפגנות, קל וחומר כעת כשמדובר במאבקים על עצם קיומנו כעם הקודש] זאת ועוד, לפני כחודש גינו ראשי המפלגות החרדיות, אריה דרעי ומשה גפני, את ההפגנות הללו. ואפילו הרבי מסאטמר, הנחשב לגדול הקנאים, הדוגל במשנה אנטי־ציונית ואינו מכיר במדינת ישראל, טען, כי חסימות הכבישים של "הפלג הירושלמי" אינן ראויות וכי בארצות הברית הם לא היו מעזים לעשות זאת. [שכח לציין כי המדובר רק באדמו"ר מוהר"א מסאטמאר, בדבריו הוא מייצג אך ורק חלק מזערי מחסידי סאטמאר שלא מקבלים את דבריו למרות מעמדו].
    גם אם היו דברי צוובנר נכונים, וסיבת המעצרים שערכה משטרה היתה ההפגנות, הרי שמדובר בעניין לגיטימי לחלוטין, שכן ההפגנות הללו נהפכו בחודשים האחרונים למפגן קיצוני של אנרכיה, השתוללות ואיבוד רסן, שגרם למועקה ולתחושות קשות בקרב חילונים וחרדים כאחד. [האם זה לגיטימי במדינה דמוקרטית לפגוע בזכות המחאה ובחופש העתונות לשם סתימת פיות?] אך לא זאת היתה הסיבה למעצרים. המשטרה החליטה לעצור את בכירי "הפלס" בחשד לעבירות הטרדה ואיומים, שכן גם בתחום הזה חצו אנשי הפלג הירושלמי קווים אדומים, ועל פי החשד עשו מעשים הגובלים לכאורה בפלילים. בכירי המשק, פרסומאים חרדים, רבנים ועסקנים סבלו יום וליל מהטרדות טלפוניות, קללות ונאצות רק משום שהעזו שלא לפרסם ב"הפלס". [זעקת הקוזק הנגזל... פוי! הנבל הופך את התוקף ואת הנתקף... כאילו שיש עוד מישהו במדינה שלא מודע לקרטל הנפשע והלא חוקי כנגד המפרסמים ב'הפלס', כשלציבור הרבבות המזוהים עם 'הפלס' יש את כל הזכות להפנות את תשומת לבם של המפרסמים על העוול המשווע שיש בכניעה לחרם טרוריסטי בזוי זה].
    הדבר נהפך למטרד של ממש ולשיחת היום ברחוב החרדי. לכן אל להם, לחברי הפלג הירושלמי, להתפלא, אם מועצת העיתונות אינה עומדת לצדם, וגם ראשי הציבור החרדי אינם ניצבים לימינם. [מי זה ראשי הציבור החרדי? האם נוער השוליים מאתרי הביבין יקבעו???] הרי הם גרמו את הנזק לעצמם במו ידיהם. חקירת המשטרה היא הדרך היחידה לעצור את הטירוף המשתולל ברחובות. אתם, [מוסר שפל!] שנהפכתם לנוער גבעות חרדי משולח רסן, שדרכו האידיאולוגית והציבורית מתבטאת אך רק בהפגנות והטרדות, תאכלו עכשיו את מה שבישלתם. הציבור החרדי סבור, שטוב שיש שוטרים בירושלים.
    הכותב [שקר! ישראל כהן לא כתב את זה, והוא קיבל את זה היישר ממערכת יתד הגנוב והגזול] הוא כתב ופרשן באתר "כיכר השבת"

היודע לשאול אורח
    ציטוט על הסלע הך אמר: צפיה בהודעה
    הקנאים בישלו דייסה
    ראש הטופס
    תחתית הטופס
    העורך הראשי של "הפלס" נתי גרוסמן בהארכת מעצרו, בשבוע שעבר. רוב הציבור החרדי סבור, שטוב שיש שוטרים בירושלים
    מוטי מילרוד
    המעצר לפני כשבועיים של בכירי עיתון "הפלס", שופרם של אנשי "הפלג הירושלמי" בציבור הליטאי, הנחשבים למליטנטים וקנאים, [בס"ה נשארו חרדים ולא נהפכו למזרוחניקעס] הכה ציבור זה בהלם. גורמים בכירים בפלג הזה קראו למועצת העיתונות להתערב ולמנוע חלילה ניסיון לסגירת עיתון באופן בלתי חוקי. הגדילה לעשות נעמי צוובנר, עורכת בעיתון, שטענה במאמר ב"הארץ" (28.44), שמדובר בצעד אנטי־דמוקרטי. אמנם "סגירת עיתון בישראל היא כמעט בלתי אפשרית מבחינה חוקית בשל הפגיעה בחופש העיתונות ובחופש הביטוי", כתבה צוובנר, "אבל בישראל 2017 החוק הוא אות מתה. תחי הרשות המבצעת שהחוק למעשה בידיה: המשטרה".
    בעקבות האמירות הללו כדאי אולי להציג דברים כהווייתם. ראשית, המאמר של צוובנר רצוף אי דיוקים עובדתיים. כך, למשל, "הפלס" איננו היומון החרדי השלישי בגודלו בישראל, לפניו ממוקמים "המודיע", "יתד נאמן" ו"המבשר". [הפלס יש לו יותר חשיפה מ'המבשר'] אשר לטענת הכותבת, שמדובר בעיתון היחיד השומר על הקו שנקטה העיתונות החרדית בארץ מיום היווסדה, בכך שהוא מדווח על הפגנות הפלג הירושלמי בנושא גיוס חרדים — כדאי לעשות מעט סדר:
    עד לפני חמש שנים שלטו בכירי "הפלס" בעיתון הליטאי "יתד נאמן" וניצבו במוקד הכוח המרכזי של הציבור החרדי, כשהם קובעים לציבור את האידיאולוגיה וההשקפה הנכונה (מבחינתם) [שקר! הם בס"ה ביטאו את דעת כל גדולי הדורות זיע"א ושימשו כשופר נאמן לדעת תורתם]. לאחר פטירת הרב יוסף שלום אלישיב זצ"ל ותחילת הנהגתו הציבורית של הרב אהרן יהודה לייב שטיינמן כמנהיג היהדות החרדית, הודחו הללו מעמדת השליטה הזאת [בשוד עברייני ובבריונות חסרת תקדים] ונאלצו להקים את העיתון, שבראשו הם עומדים היום. מאז הם הפכו את סוגיית המאבק בגיוס חרדים לצה"ל לדגל האידיאולוגי המרכזי, שהם נושאים בגאון ובגאווה כשהם מקצינים בכל המובנים. [שקר! המאבק כנגד פשרות הגיוס של הרב שטיינמן החלו על ידי רוב מנין ובנין של גדולי ישראל עוד משנת תשס"ח בהקמת הנחל החרדי והמשך בוועדת טל, והמאבק החריף בזה מלוה את הציבור הליטאי והחרדי משך קרוב לעשרים שנה, כשהדברים חקוקים וחרותים במאות מכתבי גדולי ישראל ומאמרים ומחאות אדירות].
    אלא שבניגוד להם, כלל הציבור החרדי, או מי שצוובנר מכנה במאמרה "המיינסטרים" החרדי, תומכי המפלגות אגודת ישראל ודגל התורה, אינם סבורים כי "גזירה" זו קיימת כלל ועיקר, [אכן, לחינם הוציאו מפלגות אלו בהיותם באופוזיציה רבבות אנשים וארגנו עצרות מליון כנגד חוק הגיוס של לפיד, כשעקרונות החוק לא נשתנו מעבר למספר 'תיקונים' בלוח הזמנים וכדו'. בקיצור אלפי נשמות לשמד במסגרת החוק איננו 'גזירה'... לא לא, אין גזירה]. אלא להיפך — אין שום כפייה כיום על תלמידי ישיבות להתגייס לצבא. [כשכיום אפשרות הדיחוי תלוי ועומד באופן חוקי באספקת יעדים של אלפי נשמות לשמד 'הגיוס מרצון'...] ובעוד צוובנר טוענת, ש"הפלג הירושלמי" יוצא להפגין בשם כלל הציבור החרדי וסופג את האש למענו, האמת היא, שהמיינסטרים החרדי [אותו מיינסטרים שאומנם כולל את כל החרדקים והפורסערס, אך כמובן לא את רבבות החרדים משתתפי עצרות המחאה בראשות מאות גדולי ומאורי הדור שליט"א כמו מרן ראש הישיבה גדול דורנו הגר"ש אויערבאך שליט"א, הגאון האדיר ר' משולם דוד סולובייצ'יק שליט"א, [ומלפנים גם הגאון האדיר ר' מאיר סולובייצ'יק זצוק"ל] הגאון הקדוש ר' ישראל יצחק קלמנוביץ שליט"א, הגה"צ ר' יעקב מאיר שכטר שליט"א, הגאב"ד ר' טובי' וייס שליט"א, הראב"ד ר' משה שטרנבוך שליט"א וחברי ביד"ץ דירושלים, הגאון הגדול ר' שמואל הכהן דויטש שליט"א, הגאון ר' שמואל מרקוביץ שליט"א, הגאון ר' אשר הכהן דויטש שליט"א, הגאון ר' עזריאל אויערבאך שליט"א, הגאונים ראשי ישיבות פוניבז', חדרה, גרודנא, ועוד מאות רבנים, מורי צדק ודיינים בישראל... כמו כן רוב מנין ובנין של גדולי ישראל בארה"ב מצטרפים למאבק למי שלא יודע. ושלא לדבר על כל גאוני ומצוקי ארץ זצוק"ל שנלחמו קשות בסתר ובגלוי כנגד כל משא ומתן ופשרה במזימות אלו כמו מרן הגרמ"ש שפירא זצוק"ל, מרן הגרמי"ל ליפקוביץ' זצוק"ל מרן הגר"ש וואזנאר זצוק"ל מרן הגרי"מ פיינשטיין זצוק"ל, מרן הגר"ש בירנבוים זצוק"ל וכל שאר גאוני ישראל. ואותו נער שוליים יחליט מי לא במיינסטרים...] מתנגד בחריפות להפגנות הללו , משתי סיבות. האחת, משום שאין על מה להפגין, [אלפי נשמות לשמד, זה לא מספיק סיבה להפגנות...] מאחר שכאמור "גזירת הגיוס" אינה קיימת כלל, אלא כולה המצאה, פרי מוחם הקודח של בכירי "הפלס", המבקשים לאשרר את זכות קיומם הפוליטית והציבורית. [ישראל כהן הנער הצעיר כנראה לא ליווה את המאבקים האדירים בנושא הגיוס ושאר הפשרות והרפורמות 'שגרמו' לפילוג הזה ולרדיפה הפושעת של אנשי הרב שטיינמן כנגד בני התורה] הסיבה השנייה: ההפגנות הללו, על תוצאותיהן התקשורתיות, גורמות נזק חסר תקדים לציבור החרדי, לתדמיתו, לתרבותו ולאורחות חייו. [עוד יפה נפש שמנסה להתייפף מול הפריץ החילוני, כשהחילונים מאז ומעולם התקפלו לחרדים אך ורק בשל עמידתם האיתנה על משמר היהדות].
    החילוני הממוצע אינו יודע כי חסימת הכבישים ושריפת הפחים נעשות על ידי אותו קומץ קיצוני וקנאי, [שקרן! שריפת הפחים שייך יותר למגזר של הישוב הישן, ואיננו מאפיין כלל ועיקר את התנהגותם העדינה של בני התורה במחאותיהם, כשהם בס"ה שרים שירי המערכה ונושאים תפלה על רוע הגזירה, תוך שהם נותנים גיוום למכים ולחייהם לרודפים] והוא סבור שכלל הציבור החרדי משתתף בהפגנות הללו, מה שרחוק מהמציאות. אפילו הרב אלעזר מנחם מן שך, שבשמו מתיימרים ראשי אותו פלג ירושלמי לדבר, וטוענים שהם מיישמים את משנתו האידיאולוגית, סבר שההפגנות מזיקות יותר מאשר מועילות. ניתן לראות זאת במכתביו מן העבר. [מעולם לא שמענו שהרב שך נלחם כנגד ההפגנות, קל וחומר כעת כשמדובר במאבקים על עצם קיומנו כעם הקודש] זאת ועוד, לפני כחודש גינו ראשי המפלגות החרדיות, אריה דרעי ומשה גפני, את ההפגנות הללו. ואפילו הרבי מסאטמר, הנחשב לגדול הקנאים, הדוגל במשנה אנטי־ציונית ואינו מכיר במדינת ישראל, טען, כי חסימות הכבישים של "הפלג הירושלמי" אינן ראויות וכי בארצות הברית הם לא היו מעזים לעשות זאת. [שכח לציין כי המדובר רק באדמו"ר מוהר"א מסאטמאר, בדבריו הוא מייצג אך ורק חלק מזערי מחסידי סאטמאר שלא מקבלים את דבריו למרות מעמדו].
    גם אם היו דברי צוובנר נכונים, וסיבת המעצרים שערכה משטרה היתה ההפגנות, הרי שמדובר בעניין לגיטימי לחלוטין, שכן ההפגנות הללו נהפכו בחודשים האחרונים למפגן קיצוני של אנרכיה, השתוללות ואיבוד רסן, שגרם למועקה ולתחושות קשות בקרב חילונים וחרדים כאחד. [האם זה לגיטימי במדינה דמוקרטית לפגוע בזכות המחאה ובחופש העתונות לשם סתימת פיות?] אך לא זאת היתה הסיבה למעצרים. המשטרה החליטה לעצור את בכירי "הפלס" בחשד לעבירות הטרדה ואיומים, שכן גם בתחום הזה חצו אנשי הפלג הירושלמי קווים אדומים, ועל פי החשד עשו מעשים הגובלים לכאורה בפלילים. בכירי המשק, פרסומאים חרדים, רבנים ועסקנים סבלו יום וליל מהטרדות טלפוניות, קללות ונאצות רק משום שהעזו שלא לפרסם ב"הפלס". [זעקת הקוזק הנגזל... פוי! הנבל הופך את התוקף ואת הנתקף... כאילו שיש עוד מישהו במדינה שלא מודע לקרטל הנפשע והלא חוקי כנגד המפרסמים ב'הפלס', כשלציבור הרבבות המזוהים עם 'הפלס' יש את כל הזכות להפנות את תשומת לבם של המפרסמים על העוול המשווע שיש בכניעה לחרם טרוריסטי בזוי זה].
    הדבר נהפך למטרד של ממש ולשיחת היום ברחוב החרדי. לכן אל להם, לחברי הפלג הירושלמי, להתפלא, אם מועצת העיתונות אינה עומדת לצדם, וגם ראשי הציבור החרדי אינם ניצבים לימינם. [מי זה ראשי הציבור החרדי? האם נוער השוליים מאתרי הביבין יקבעו???] הרי הם גרמו את הנזק לעצמם במו ידיהם. חקירת המשטרה היא הדרך היחידה לעצור את הטירוף המשתולל ברחובות. אתם, [מוסר שפל!] שנהפכתם לנוער גבעות חרדי משולח רסן, שדרכו האידיאולוגית והציבורית מתבטאת אך רק בהפגנות והטרדות, תאכלו עכשיו את מה שבישלתם. הציבור החרדי סבור, שטוב שיש שוטרים בירושלים.
    הכותב [שקר! ישראל כהן לא כתב את זה, והוא קיבל את זה היישר ממערכת יתד הגנוב והגזול] הוא כתב ופרשן באתר "כיכר השבת"

אבל אשמים אנחנו!!!
    כל עוד שולי בני התורה יחניפו לילדון ישראל כהן,
    יזמינו אותו לכנסים, יעבירו לו מידעים וכו' נסבול ממנו.
    הגיע הזמן לגרש אותו מכל כינוס של בני תורה.

keli אורח

יותר מבן אדם אחד כתב את המסירה

מוסרים שדינם נפסק מתחנחנים לגרועים מקופים ב'הארץ', ללא בדל של כבוד עצמי. (וכרגיל עלבון לאינטלגנציה הרמה, מזל שהעורך שינה כמה שורות)

התמים אורח
    ציטוט היודע לשאול אמר: צפיה בהודעה
    ציטוט על הסלע הך אמר: צפיה בהודעה
    הקנאים בישלו דייסה
    ראש הטופס
    תחתית הטופס
    מוטי מילרוד

אבל אשמים אנחנו!!!
    אתה צודק במליון אחוז!

שתיך טפי אורח
    אבל אשמים אנחנו!!!
    מצחיק אותי שאתה אומר את זה. בשלב מסוים זה בדיוק מה שאמרו הנורבגים בקלטת המודלפת מחזון איש חמש, בהכנת כנס מאה הרבנים להשתקת המאבק בגיוס. ישראל פרידמן ודוד שפירא מדברים שם שצריך לתת כניסה רק לעיתונאים מכובדים ולא לאפשר גישה ל"ילדים מטומטמים" מהאתרים (כמדומני זה היה הביטוי) כמו "ישראל כהן הזה והחברים שלו", שנוכחותם, לדבריהם, מהווה פאדיחה לרייך החדש. את התיעוב והבוז בקולם אי אפשר להעביר במילים, צריך פשוט לשמוע.

זה מתוך החלק הארוך, שלא פורסם עדיין.

26. הוא בסך הכל למד מכם שמסירה זה דבר שיש להתגאות בו

שם: מוסרים.jpg
צפיות: 410
גודל: 71.9 קילובייט

תמים אורח
    ציטוט שתיך טפי אמר: צפיה בהודעה
    אבל אשמים אנחנו!!!
    מצחיק אותי שאתה אומר את זה. בשלב מסוים זה בדיוק מה שאמרו הנורבגים בקלטת המודלפת מחזון איש חמש, בהכנת כנס מאה הרבנים להשתקת המאבק בגיוס. ישראל פרידמן ודוד שפירא מדברים שם שצריך לתת כניסה רק לעיתונאים מכובדים ולא לאפשר גישה ל"ילדים מטומטמים" מהאתרים (כמדומני זה היה הביטוי) כמו "ישראל כהן הזה והחברים שלו", שנוכחותם, לדבריהם, מהווה פאדיחה לרייך החדש. את התיעוב והבוז בקולם אי אפשר להעביר במילים, צריך פשוט לשמוע.

זה מתוך החלק הארוך, שלא פורסם עדיין.
    הביטוי המדוייק שהיה בחלק שהתפרסם "ישראל כהן ושאר הנבלות".

יוסף שמואלי אורח
    ציטוט צדיק אמר: צפיה בהודעה
    הוא בסך הכל למד מכם שמסירה זה דבר שיש להתגאות בו

מכיוון שלפי ראות עיני, אתה מתעקש להוכיח שאתה וחבריך לא רק רשעים אלא גם טיפשים, אסביר לך כפי שמסבירים לטיפשים.
    כאשר יש גנב בבית, מתקשרים למשטרה וזה לא נקרא מסירה (אם אתה מחפש 'היתר', אזכיר לך שהרב שך אמר את זה). אבל כאשר אתה הגנב (קרה לך פעם?) וכשבעל הדירה מתקשר להתריע בפני השכנים על כך שיש גנב בבנין ואתה (הגנב, כבר אמרנו?) מתלונן במשטרה על כך שבעל הדירה מטריד את השכנים (האומללים...), אתה גם גנב וגם 'מויסר'.

ירושלמי פשוט אורח
    ציטוט צדיק אמר: צפיה בהודעה
    הוא בסך הכל למד מכם שמסירה זה דבר שיש להתגאות בו

"צדיק"
    גם אם תכתוב את זה בגופן 100 זה לא ישנה את האמת, והיא יכולה להיכתב גם בגופן רגיל.
    אם גנב נכנס אליך לבית, אתה לא מתקשר למשטרה כי זה מסירה?
    אם נותנים מכות לילדים או לעורך עיתון או גונבים עיתונים, ברור שיש להתקשר למשטרה, אע"פ שכנראה שלא יצא מזה שום תועלת מעשית, כמו שהוכח שעד לרגע זה המשטרה לא טיפלה בשום מקרה, ובמקרה התקיפה של גרוסמן היא "מצאה" את החשודים לאחר שחוקר פרטי הוכיח מי התוקפים.

ירושלמי פשוט אורח
    ציטוט דני אמר: צפיה בהודעה
    ציטוט סנודן אמר: צפיה בהודעה
    וזה ההבדל בינינו. תהום המוסריות והערכיות.
    לא. ההבדל בינינו הוא שאתה שטוף מח בדרגה החמורה ביותר, וחושב שכל מי שאינו מסכים איתך הריהו שטינמניסט.
    ואני מבין שיש הרבה דעות בעולם, וגם בתוך בני התורה יש דעות שונות,
    ורובא דרובא לא יסכימו עם הנבזות שטריגר עושה.
    כך אני, וחברי ששוחחתי איתם,
    ולדעתי כך כל הרבנים,
    וכך גם מרן הגר"ש.

עזוב סנודן, אל תנסה להגיב לגופו של ענין. הכי קל להגיד שאני שטינמניסט (מעולם לא הייתי) ולהתחמק מכל רצינות.
    לץ. זה מה שאתה. דוחה ביקורת כבמגן משוח.
    יש לצים לצד החרדק"י, אבל אתה לץ לצד השחיתות.
    אתה שוב תגיב שאני שטיימניסט ואני לא אגיב ובזה יסתיים הדיון המטופש הזה.
    אני לא יודע אם אתה מהמבינים או מהמסוממים.
    גם אני מזדהה עם רוב מה שכתבת, שגם אם עושים לנו עוול יש דרכים איך לעבוד ואיננו צריכים לעבוד בשיטות הנורבגיות של האיומים, ואני לא התקשרתי למנהלי החברות, אבל אני מצדיע לכל אותם שמתקשרים או שולחים מכתבים, וכבר פסק כבוד בית המשפט הישראלי שלהתקשר פעם אחת בשעה סבירה ולדבר בצורה שקולה והגיונית ולמחות שהם שותפים במסע הרדיפה של בני התורה אינו יכול להקרא בשופו"א "הטרדה".
    ואגב ממתי אתה מאמין לכל מה שפורסם, שמעת הקלטה שטריגר אומר להטריד את ההורים של מנהלי החברות או ההורים של בעלי המשרד פרסום?

31. שווצרי דיברת לענין יותר מאי פעם.
    דני אני מאמין שאתה שייך לציבור האיכותי אבל מסתבר שאתה לומד או גר במקום שמעורב עם נורווגים ומשם הנחיתות ואני יבאר את דברי: הג' עשו למפרסמים שהעזו לפרסם בהפלס דברים שגובלים בשחיתות ממש (שתי דוגמאות התקשרו למפרסם צימר שבכלל חילוני וביקשו ממנו בבכיות ותחנונים ב4 לפנות בוקר שהם נתקעו ושיקום וסדר את הצימר וישלמו לו כפול ולאחר שסידר אמרו לו שזה עונש על זה שפירסם בהפלס. הודיעו למשטרה על פצצה בחנות בנים שגרמה למשטרה לסגור את החנות בערב חג למספר שעות שגרמו לנזק של אלפי שקלים ועוד היד נטויה) ואתה תודה לי שאם היית נורווגי לא היית מרגיש רע אם זה ולמה כי להם אין את הנחיתות והצורך להתנצל כמו שיש לעצים (אמנם יש להם נחיתות רבה וגדולה מזה שהם רואים את עצמם יורדים ויורדים ברוחניות ואת העצים מתחזקים ומתעצמים) א"כ תחשוב טוב האם הטענות שלך נובעות מנחיתות או שהם עיניניות.
    אלולי הרב טריגר אתמול היו מתעללים בבן שלי ומחר בבת שלך אתמול היו מעיפים את הרב שלי מהבית כנסת ומחר את הרב שלך.

חרדי של 'ד אורח

זוועה

עד איפה הגעתם להטריד את אבא שלו זה ממש בושה לעם החרדי לא מספיק שהוא מתמודד עם בן נושר גם להטריד אותו מה זה אשמתו שהבן שלו רשם את זה בושה

+ תגובה לאשכול
  • חלון צ'אט
    משתמשים פעילים: 0

• שים לב: N/A
    Loading...

הרשאות פרסום

• באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •