+ תגובה לאשכול
תוצאות 1 עד 9 מ 9

אשכול: מעצר חדש לראשי הפלס

1. מעצר חדש לראשי הפלס

עדכונים בעז"ה בהמשך
    כפי הנראה עד יום שישי עם אופצייה להארכת מעצר נוספת בביהמ"ש השלום
    נערך לאחרונה על ידי Never_Again; 26-04-17 בשעה 21:44.

2. גם אם מאבק הגיוס צודק… וגם אם צריך לשלם את המחיר של ההפגנות… גרוסמן צריך לטעום קצת מה שעוברים האברכים והבחורים של הפלג… ולהבין קצת מה יכולה משטרת הזדון והפרקליטות לגרום לאדם שפוי

הצלה 10 אורח
    עד יום שישי, לא אסון גדול.

4. ציטוט אסי אוסק אמר: צפיה בהודעה
    גם אם מאבק הגיוס צודק… וגם אם צריך לשלם את המחיר של ההפגנות… גרוסמן צריך לטעום קצת מה שעוברים האברכים והבחורים של הפלג… ולהבין קצת מה יכולה משטרת הזדון והפרקליטות לגרום לאדם שפוי
    אכן כל מי שרואה את פניו השמחות של נתי מבין שהוא נאה דורש ונאה מקיים וגם מודה להשם שהוא לא כמו רב קנייבסקי שנותן כסף וכבוד לאנסים והוא לא כמו האנס המורשע נאמנם של בעל המחלוקת רב שטיינמן ושל מחותנו רב קניבסקכ
    נערך לאחרונה על ידי ספר הישר; 27-04-17 בשעה 00:14.

רחמנות אורח
    ציטוט אסי אוסק אמר: צפיה בהודעה
    גם אם מאבק הגיוס צודק… וגם אם צריך לשלם את המחיר של ההפגנות… גרוסמן צריך לטעום קצת מה שעוברים האברכים והבחורים של הפלג… ולהבין קצת מה יכולה משטרת הזדון והפרקליטות לגרום לאדם שפוי
    חביבי לא ראיתי אף בחור שסבל יותר מידי ממשטרת הסוטים שלכם. כל בן תורה שנעצר שמח וגאה על שזוכה לקדש שם שמיים. כמו שאמר רבי עקיבא מתי יבוא לידי ואקיימנו. ועוד יומיים להגאון ר' נתן גרוסמן שליט"א במעצר. תמורת מליוני זכויות של הפצת שמו של הקב"ה והשקפת התורה .ומלחמה במקררים החרדקים העמלקיים. מידי יום ביומו. זה מחיר אפסי. אבל איך אמר הרב שלך על חברי הכנסת ושולחיהם. החרדים יותר גרועים מהמזרוניקים מהמפד"ל לפחות בזה אני מסכים איתו.

6. כד רגיז, הגזמת!, אני לגמרי איתך בתסכול מכל ההתנהלות ההזויה שנוגדת לכל ערכי ההשקפה והתמיכה המטורפת במעשי זדון ורשע כפי שיוצאת מבית מדרשם של אלו, אבל בכל זאת., אני מתחנן ולטובתך האישית: שמור נא על כבודם - כבוד התורה הקדושה - כי כבודם הוא כבודנו אנו.

המיישר אורח
    מים עמוקים. הוא סתם טרול שכותב כך כדי שיראה שאנשי הפלג מקללים וכו..

8. ציטוט מים עמוקים אמר: צפיה בהודעה
    כד רגיז, הגזמת!, אני לגמרי איתך בתסכול מכל ההתנהלות ההזויה שנוגדת לכל ערכי ההשקפה והתמיכה המטורפת במעשי זדון ורשע כפי שיוצאת מבית מדרשם של אלו, אבל בכל זאת., אני מתחנן ולטובתך האישית: שמור נא על כבודם - כבוד התורה הקדושה - כי כבודם הוא כבודנו אנו.

,,, אורח

+ תגובה לאשכול
  • חלון צ'אט
    משתמשים פעילים: 0

• שים לב: N/A
    Loading...

הרשאות פרסום

• באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •