+ תגובה לאשכול
תוצאות 1 עד 7 מ 7

אשכול: התקבל במייל, חשיפה, מכתבו של הגר"ד לנדו הסודי בפרסום ראשון!!

1. התקבל במייל, חשיפה, מכתבו של הגר"ד לנדו הסודי בפרסום ראשון!!

רוֹזֶנִים נוסדו יחד
    השלום והברכה לחסידי כל גדולי הדור בכל עשרות השנים האחרונות, הלא הם תלמידיי וידידיי היקרים!
    מה מאוד השתוממתי, נִתְפַּלַצְתִי ונַעַוֵויתִי, כאשר קמו אנשים פראיים ובלתי אנוֹשִׁיתִיִים שלא טעמו מעולם טעם לימודי חול, ותַּחַת אשר ילמדו בישיבת הישוב החדש ובישיבות הַתִּיכוֹנִיתִיִיוֹת חכמות חִיצוֹניוֹת המרחיבות דעתו של אדם, למדו חשׁוּכִים אלו בתלמודי תורה של החַדָרִים ונעשו לאנשים פְּרָאִיים וּמְעוּוָתִים ובַּרְבָּרִיִים ועכשיו עושים מעשים מְבִישׁוֹתִיִים, ובאים בצעקות שיש בהם בכדי להמית את ידידי וחברי מנוער, האיש הקדוש והטהור, "פה קדוש" יֵאָמַר לוֹ, שלשלת היוחסין, כבוד שמו הצדיק רבי יגאל נרו יאיר.
    אבל כבר הי' כן לעולמים, וזכורני כד הוינא טַליא, כאשר הייתי מסתופף תחת כתלי "הישוב החדש" ומשתלם בכל מיני לימודים נְאוֹרִיִים אוֹנִיבֶרְסַלִיינִיים, וקורא הרבה ספרי רוֹמַנִיִים, היו גם כן אנשי הַבַּרְבָּרִיִים הללו מדברים בשפת הַאַלִימִייוּת, והיו קוראים לנו "פשרניים" ו"מיזרוֹחְנִיִים".
    זכורה לטוב משפחתי היקרה אשר לא שעתה לקול בַּרְבֶּרָנִיִים והייתה מהלכת בגילוי ראש ושְׂעָרָהּ גָלוּי לכל העמים, כאשר נאה ויאה לאנשים אֶנוֹשִׁיתִיִים וכלל-עולמיים. וכמותה נהגו גם ידידיי בני משפחת רוזן, ואף ידידי הדגול הֲחָשׁוּב הרב יגאל ואחיו רבי ישראל, ידעו להבדיל בין הַבַּרְבְּרִיִים אינשי דלא מעלי, לָאֶנוֹשִיִתִיִים עדיני הנפש, ומילאו כריסם בספרות הָרוֹמַנִיִים.
    ברוך השם שזכיתי להעמיד תלמידים כמותי, וכבר נודעו בשער בת רבים שבחם הגדול של תלמידיי כבניי, הרבנים למשפחת הָעִנְבַּלִיִים, רבי יהושע ענבל שליט"א, ושאר אחיו הדגולים שליט"א, ועוד כמה וכמה תלמידים יקרים שצוללים במרחבי תורת האבולוציה ומפיצים את תורת הַנִאוֹרִיִים בכל תפוצות בית ישראל.
    נתאחד כולנו, בבחינת "רוֹזֶנִים נוסדו יחד", להשיב מלחמה שַׁעְרָהּ, להעמיד הדת הָאֶנוֹשִׁיתִית על תילה, ולהשיב עטרת "הישוב החדש" ליושנה.
    ומה אוֹמַר ומה אֶתְגַחֵך, המלחמה של אינשי דלא מעלי בַּפַּשְׁרָנִיִים ובחרדים הַחַדָשִׁיִים הרי זה אות עד כמה חשוב שיהיו עוד ועוד אנשים נְאוֹרִיִים אֶנוֹשִׁיתִיִים שמילאו כריסם בספרי עַגָבִיִיִם.
    וידוע הדבר שדרכו של מרן זַלְלַהַהַ"הַ הייתה רק בצורה אֶנוֹשִׁיתִית, ואף לא שָׁלַל את גיוס הבנות בתכלית אלא כתב שהדבר ספק אם מותר או אסור, וכבר אמרתי לכמה אנשים שלדעתי לא אסר מרן זַלְלְהַהַהַ את גיוס הבנות אלא בתורת ספק השקול, וֶיָלַ"דְ.
    ברצוני להזכיר לכם את הדרך שחינכתי אתכם בישיבת סלבודקא עשרות בשנים: יכולים אתם ללמוד ספרי אפיקורסות, לזלזל בראשונים כמלאכים, לבעט בכל פוסקי הדורות, ובלבד שתלכו בדרכו של מרן זַלַלַלַהַהַ"הַ ויהיו על גַגוֹתֵיכֶם דְוָודִים שְׁחוֹרִים של מים קדושים!
    תלמידיי היקרים! יכולים אתם ללמוד ממני! כמו שאני הייתי חסיד גדול של הרב שך ושמעתי לכל מה שאמר, וכשם שכופפתי את דעתי לדעת הרב שלמה זלמן אוירבך, וכמו שהייתי תלמיד נכנע להרב אליישיב, וכמו שכיבדתי מאוד את הרב חיים קנייבסקי בכל עשרות השנים האחרונות, והכל בבחינת "כבר הורה זקן", ובבחינת "כך דעת תורה", ובבחינת "אסור להתנגד אפי' בכי הוא זה לדעת גדולי הדור" -
    - כמו כן תהיו גם אתם!
    והאמת ההיסטורית סופה לנצח.

מזוייף מתוכו אורח
    צריך להיות תמימון אמיתי כדי להתרשם מהדברים.

מנדל אורח
    זה ברור שהרב לנדא למד בישוב? או שזה עוד הנפצה?

מלצר אורח
    מי אתה ומה אתה המחוצף הריקני שמעיז פניו לדבר בעתק ובוז בתלמיד חכם וגאון כרד"ל שליט"א, רק מפני שלא נראית לך דרכו הפוליטית. די לביזוי ת"ח! כמוך כבריוני הבית בחזו"א 5.

ואגב, "לץ", יש לך חוש הומור של סוליה שחוקה.

5. ציטוט מלצר אמר: צפיה בהודעה
    לך חוש הומור של סוליה שחוקה.
    אוי לא רק זה לא, אני מסתכן באיסורים נוראים בטלטול סולייתי בשבת

ואגב, לא אני כותב ה"עתק והבוז" ולא עלי תרגז בטנך

מלצר אורח
    ציטוט כינרת אמר: צפיה בהודעה
    ציטוט מלצר אמר: צפיה בהודעה
    לך חוש הומור של סוליה שחוקה.
    אוי לא רק זה לא, אני מסתכן באיסורים נוראים בטלטול סולייתי בשבת

ואגב, לא אני כותב ה"עתק והבוז" ולא עלי תרגז בטנך
    סליחה... סליחה... לא הבחנתי, הגיע במייל כמובן. זה לא היה אישי, הרב כינרת. וכי מכיר אני אותך? דברי כוונו לכותב באשר הוא...

7. הפלס בשישי האחרון כתב דברים כדרבנות בענין זה

שם: ‏‏‏‏joi - עותק - עותק (4).jpg
צפיות: 139
גודל: 10.7 קילובייט

+ תגובה לאשכול
  • חלון צ'אט
    משתמשים פעילים: 0

• שים לב: N/A
    Loading...

הרשאות פרסום

• באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • באפשרותך לפרסם תגובות