+ תגובה לאשכול
תוצאות 1 עד 7 מ 7

אשכול: עוד אחד מגדולי רודפי בני התורה - במעצר

דרכי נועם אורח

עוד אחד מגדולי רודפי בני התורה - במעצר

לאחר פרשית המשגיח הידוע מחותנו פעמיים של מרן שר התורה, שהיה מגדולי רודפי בני התורה בירושלים, וזכה אתמול לשבע עשרה שנים בכלא. מתפוצצת פרשיה חדשה של מעצר אחד מגדולי רודפי בני התורה, והפעם בעיר בני ברק.

מדובר באדם שאחד מהתפקידים הרשמיים שלו בעירית בני ברק, היה לרדוף ככל יכולתו את ציבור בני התורה, וכן היה מעורב בפרשית הפלת מרן ראש הישיבה שליט"א בכינוס המועצות נגד הגיוס שנערך במלון ויז'ניץ. יכלה הזמן מלפרט את רדיפותיו האכזריות והנוראות לכל דבר שרק נודף ממנו ריח של ציבור בני התורה.

בנוסף האיש היה עוזר של ראש העיר מטעם דגל התורה (שנעלם לאחרונה, ולא השתתף בכינוס המועצות), ויתכן שההעלמות קורה גם היא לפרשיה.

יחד עמו נעצר אחד מבאי ביתו של הגרי"ג אדלשטיין, עו"ד שהולך עם כפה סרוגה שחורה, ומשמש בעירית בני ברק בתפקיד בכיר ביותר, האיש אף ערך סיום מסכת בבית הגריג"א בהשתתפות חתנו של הגריג"א ועוד רבנים חשובים.

ימים יגידו לאן יגיע הסירחון, והאם האש תאחז גם בחכי"ם מדגל התורה.

גם מנחם שפירא רוצה אורח

יהודה ווצלר האלים ואריאל יונגר הפושע והמושחת - במעצר!?

אזא גיוואלדיגע שימחה !!!

+ יעקב אשר בורח!

משטרה יקרה נא לדעת , פשעי ושחיתות אנשי העיריות החילונים - מחווירים לעומת הפשעים של המושחתים הנ"ל , נא לחקור עם טיפה מאמץ, והכול ייחשף בעיניכם !

בני ברקי אורח
    אני מכיר באופן אישי, מקרה של אחד מקרובי שהסתבך בשל חריגת בנייה ויעקב אשר ואדון ווצלר דרשו ממנו תשלום נאות בתמורה לעזרתם בקבורת התיק.

דרכי נועם אורח
    האם מישהו יודע מה חדש בפרשיה זו ?

ד"א בקשר לשוחד לראש העיר מטעם דגה"ת, ידוע לי אישית מקרה של ראש מוסדות ספרדי - רב ששם משפחתו מתחיל בי', וסיפר לי שהוא עצמו העביר מעטפה שמנה לאדון הנ"ל.

5. יש חדש? איפה אשר היום?

אוהב שלום אורח
    מץי נפסיק לרדוף האחד את השני?

אושויץ אורח
    באושויץ, הרכבות יקחו את כולם.

+ תגובה לאשכול
  • חלון צ'אט
    משתמשים פעילים: 0

• שים לב: N/A
    Loading...

הרשאות פרסום

• באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים