+ תגובה לאשכול
תוצאות 1 עד 7 מ 7

אשכול: שאלה / רעיון להעצים. הגזירה שלא ברור למה אין לה תובעים - געוולד !

1. שאלה / רעיון להעצים. הגזירה שלא ברור למה אין לה תובעים - געוולד !

שאלה לי לאנשי העצים שיהיו בריאים ושירגישו טוב בימים טרופים שכאלו...

תכלס' מציקה לי השאלה כדלהלן, השימוש התכוף בגזירת הגיוס נהיה קצת נדוש ובייחוד אחרי השקרים והמבוכה של המקק... הפתרון המקורי והדי הגיוני הוא תוספת כוח והעמקה של גזירת החינוך - פנטסטי ממש ! העניין הוא שגם גזירה זו מתחילה להגיע לידי מיצוי. ככה זה כשהשימוש תכוף מידי... ולענייננו, יש לי גזירה שאין לה קופצים ולא ברור לי למה - קבלו את גזירת ניתוחי המתים, יש חיה כזאת, תשאלו את הזקנים שבעדה"ח...

ומה דעתכם ? יש מצב וסיכוי שנקבל עמודים מרוחים על הגזירה הנוראה של 'ניתוחי מתים' האם נקבל בחורים ואברכים הבקיאים בפרטיו המסובכים של החוק בנושא המדובר. והאם נחזה עסקנים חשובים המצליחים להביך גדולים שאין להם מושג בכל פסיק ופסיק בחוק מלא הפשרות של הנציגים... מה מממהה אומרים המבינים ?

דעתכם חשובה לנו, ר' נחמיה ( ר"ם )

גזירת הערב רב אורח
    ציטוט ר' נחמיה אמר: צפיה בהודעה

תכלס' מציקה לי השאלה כדלהלן, השימוש התכוף בגזירת הגיוס נהיה קצת נדוש ובייחוד אחרי השקרים והמבוכה של המקק... הפתרון המקורי והדי הגיוני הוא תוספת כוח והעמקה של גזירת החינוך - פנטסטי ממש ! העניין הוא שגם גזירה זו מתחילה להגיע לידי מיצוי. ככה זה כשהשימוש תכוף מידי... ולענייננו, יש לי גזירה שאין לה קופצים ולא ברור לי למה - קבלו את גזירת ניתוחי המתים, יש חיה כזאת, תשאלו את הזקנים שבעדה"ח...

ומה דעתכם ? יש מצב וסיכוי שנקבל עמודים מרוחים על הגזירה הנוראה של 'ניתוחי מתים' האם נקבל בחורים ואברכים הבקיאים בפרטיו המסובכים של החוק בנושא המדובר. והאם נחזה עסקנים חשובים המצליחים להביך גדולים שאין להם מושג בכל פסיק ופסיק בחוק מלא הפשרות של הנציגים... מה מממהה אומרים המבינים ?

גזירת הערב רב הטרולים המיסרוחניקעס שהשתלטו על רוב מנין ובנין החרדים.ועכשיו הם מנסים להשתלט על הפורום.

שוטי הכפר אורח

היה לנו שקט כמה ימים ממך.
    מה קרה השתחררת מהמחלקה הסגורה?
    לפחות אל תשכח לקחת כדורים בזמן.

4. שאלה לי לפלג החרדקים: זה לא נדוש קצת להעלות גרה וכל יום לרדת על פיצה וקולה?
    אז נכון, בליל שישי אתם פושטים טלפיכם באמירת "גם אנחנו חרדים" ומפרקים צלחת צ'ולנט מהביל עם הברנז'ה, ובכל זאת... גם זה כבר תפל, לא?

5. ציטוט ר' נחמיה אמר: צפיה בהודעה
    השימוש התכוף בגזירת הגיוס נהיה קצת נדוש
    דווקא לדעתי הבדיחות שלך קצת נדושות (זה לא פעם ראשונה שאתה מציע גזירה והיה מתאים לאדם מוצלח כמוך קצת לגוון בבדיחות, לא?).

ובייחוד אחרי השקרים והמבוכה של המקק...
    כולם מודים שיש 5 בחורים בישיבה שהלכו לצבא מה שפעם לא היה אלא שהם טוענים שזה מבחירה אישית ולא מפיתויים, איזה מבוכה יש?? ואם חלילה אתה מדבר על המבוכה הגדולה של הקלטת זה חוצפה אדירה להגיד מקק על גדול בישראל.
    האם נקבל בחורים ואברכים הבקיאים בפרטיו המסובכים של החוק בנושא המדובר.
    בחוק הגיוס לא צריך ליהות בקיא בשביל לדעת את הבעיתיות אם יש לך קצת אומץ אז פשוט תקרא אותו.
    האם נחזה עסקנים חשובים המצליחים להביך גדולים שאין להם מושג
    אני קורא כמה פעמים ולא מאמין.

גיוס אורח
    מי הרב שפסק שגיוס זה יהרג ואל יעבור??????????
    מי הרב שפסק שגיוס זה שמד??????????????

7. ציטוט גיוס אמר: צפיה בהודעה
    מי הרב שפסק שגיוס זה יהרג ואל יעבור??????????
    מי הרב שפסק שגיוס זה שמד??????????????
    אותו אחד שפסק שעבודה זרה גלוי עריות ושפיכות דמים זה יהרג ועל יעבור.

+ תגובה לאשכול
  • חלון צ'אט
    משתמשים פעילים: 0

• שים לב: N/A
    Loading...

הרשאות פרסום

• באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •