+ תגובה לאשכול
תוצאות 1 עד 4 מ 4

אשכול: שמד בעיר רחובות

יהונתן אורח

שמד בעיר רחובות

ב"ה
    7/6/2017
    ברצוני לספר על שמד שאני ובני משפחתי שאנו עוברים בעיר רחובות מול עיניהם של רבני העיר שלא עושים דבר.
    שמי יהונתן זעפרני לפני 18 שנים לאחר מות שני הורי הלכתי ללמוד בישיבת לב לאחים ברחובות .אצל צבי שוורץ.לאחר שנה גיליתי ששורץ בדק עלי נתונים בדרך לא כשרה.משום שביקשתי ממנו לעזור לי בשידוך.ומרגע הגילוי הזה הוא התחיל להביא לי עברין שאיים עלי באיומים שונים ואני מרוב בהלה שאלתי את הרב יעקב יוסף מה לעשות והוא הורא לי ללכת לישיבת כף החיים של הרב סופר ואז ושם עובד איש רע המשגיח דסקל שלמה שם רשעים ירקב. החל להתעלל בי במשך שנה דברים איומים ללא שו245540ם סיבה.ואז לאחר שנה עזבתי חבול בנפש וגוף.מאז ועד היום 18 שנה אני סובל מהתעללות על בסיס יומי. זה אומר כל יום עבריינים מאימים עלי.הוא מביא לי זונות.הוא שיסה בי מספר פעמים כלבים וגם מידי פעם שלח שוטרים שיאימו עלי שלא הגלה כלום ממה שהוא הוא עושה לי וגם פנה לעשרות פסיכיאטרים פרטיים במשך 18 שנה.דסקל שם רשעים ירקב גרם לי להפסד של למעלה 1000000 ש"ח במשך 18 שנה הוא מנע ממני ללכת לבית הכנסת כולל כיפור ראש השנה וכו' עד היום.כמו כן דסקל וגם חלק מהזמן צבי שוורץ הרסו לי שידוכים במשך שנים.בגיל 37 התחתנתי כי הם לא הרסו לי.הבל למה הם לא הרסו לי את זה צריך לומר בעל פה כי יש לי שני ילדים.הם עשו לי עוול חמור מאד נגד התורה.הרב יעקב יוסף הורא לי לתבוע אותו לדין תורה.ועוד סיפר לי שעוד בחורים מישיבת כף החיים התלוננו שדסקל שלמה שם רשעים ירקב מתעלל בהם, תבעתי את דסקל לדין תורה בבית דין בבדץ בית יוסף והוא לא הגיע והדיינים אמרו לי ללכת לבית דין אחר.יש לי ילד בגיל 10 שלא ראה בית כנסת מימיו.ילד בכיתה ד' שכל שנה עובר בית ספר בגלל התעללות שדסקל דואג שהוא יעבור.מצד הילדים וגם המורים וגם השנה הוא עבר התעללות קשה בבית ספר שהו לומד בו לצערי מקום זה ללא תפילה ללא תורה עם ילדים כמעת חילוניים ואין בידי לעשות דבר כי ברחובות לא קבלו אותו.והפעם מרוב לחץ נפשי הוא קיבל כאב ראש כרוני והוא הושפז חודש בבית חולים קפלן.דסקל שם רשעים ירקב מבצע את זממו באמצעות חברת חקירה שעושה הכל תמורת תשלום.את הכסף דסקל משיג מתרומות.פעמיים בשנה הוא נוסע לחול לאסוף תרומות עם המלצות של רבנים בירושלים.המלצותיהם נמצאים באתר האינטרנט של הישיבה. ועוד הרבה דברים הוא עושה לי.פניתי לרבנים החשובים בעיר רחובות והם לא מוכנים להתערב לצערי.
    דסקל שם רשעים ירקב עובד בישיבה של הרב סופר כף החיים שגם לו סיפרתי וכלל לא התיחס לדברי ואין לו מחילה.
    כל מי שיכול לעזור. יהונתן זעפרני 045-7

יהודי של 'ד אורח

זוועה

מה איזה התעללות מה עשה בן ישיבה שככה צריך להתנהג אליו עד איפה התדרדרנו

הצלה 10 אורח
    ציטוט יהונתן אמר: צפיה בהודעה
    ב"ה
    7/6/2017
    ברצוני לספר על שמד שאני ובני משפחתי שאנו עוברים בעיר רחובות מול עיניהם של רבני העיר שלא עושים דבר.
    שמי יהונתן זעפרני לפני 18 שנים לאחר מות שני הורי הלכתי ללמוד בישיבת לב לאחים ברחובות .אצל צבי שוורץ.לאחר שנה גיליתי ששורץ בדק עלי נתונים בדרך לא כשרה.משום שביקשתי ממנו לעזור לי בשידוך.ומרגע הגילוי הזה הוא התחיל להביא לי עברין שאיים עלי באיומים שונים ואני מרוב בהלה שאלתי את הרב יעקב יוסף מה לעשות והוא הורא לי ללכת לישיבת כף החיים של הרב סופר ואז ושם עובד איש רע המשגיח דסקל שלמה שם רשעים ירקב. החל להתעלל בי במשך שנה דברים איומים ללא שו245540ם סיבה.ואז לאחר שנה עזבתי חבול בנפש וגוף.מאז ועד היום 18 שנה אני סובל מהתעללות על בסיס יומי. זה אומר כל יום עבריינים מאימים עלי.הוא מביא לי זונות.הוא שיסה בי מספר פעמים כלבים וגם מידי פעם שלח שוטרים שיאימו עלי שלא הגלה כלום ממה שהוא הוא עושה לי וגם פנה לעשרות פסיכיאטרים פרטיים במשך 18 שנה.דסקל שם רשעים ירקב גרם לי להפסד של למעלה 1000000 ש"ח במשך 18 שנה הוא מנע ממני ללכת לבית הכנסת כולל כיפור ראש השנה וכו' עד היום.כמו כן דסקל וגם חלק מהזמן צבי שוורץ הרסו לי שידוכים במשך שנים.בגיל 37 התחתנתי כי הם לא הרסו לי.הבל למה הם לא הרסו לי את זה צריך לומר בעל פה כי יש לי שני ילדים.הם עשו לי עוול חמור מאד נגד התורה.הרב יעקב יוסף הורא לי לתבוע אותו לדין תורה.ועוד סיפר לי שעוד בחורים מישיבת כף החיים התלוננו שדסקל שלמה שם רשעים ירקב מתעלל בהם, תבעתי את דסקל לדין תורה בבית דין בבדץ בית יוסף והוא לא הגיע והדיינים אמרו לי ללכת לבית דין אחר.יש לי ילד בגיל 10 שלא ראה בית כנסת מימיו.ילד בכיתה ד' שכל שנה עובר בית ספר בגלל התעללות שדסקל דואג שהוא יעבור.מצד הילדים וגם המורים וגם השנה הוא עבר התעללות קשה בבית ספר שהו לומד בו לצערי מקום זה ללא תפילה ללא תורה עם ילדים כמעת חילוניים ואין בידי לעשות דבר כי ברחובות לא קבלו אותו.והפעם מרוב לחץ נפשי הוא קיבל כאב ראש כרוני והוא הושפז חודש בבית חולים קפלן.דסקל שם רשעים ירקב מבצע את זממו באמצעות חברת חקירה שעושה הכל תמורת תשלום.את הכסף דסקל משיג מתרומות.פעמיים בשנה הוא נוסע לחול לאסוף תרומות עם המלצות של רבנים בירושלים.המלצותיהם נמצאים באתר האינטרנט של הישיבה. ועוד הרבה דברים הוא עושה לי.פניתי לרבנים החשובים בעיר רחובות והם לא מוכנים להתערב לצערי.
    דסקל שם רשעים ירקב עובד בישיבה של הרב סופר כף החיים שגם לו סיפרתי וכלל לא התיחס לדברי ואין לו מחילה.
    כל מי שיכול לעזור. יהונתן זעפרני 045-7
    נראה לי שלא מכובד לפרום זה שפה של רחוב

דסקל שלמה אורח

אנו עוברים שמד בעיר רחובות

ב"ה לא להתקרב לישיבת כף החיים של סופר יעקוב.
    17/10/18

שמי יהונתן חרדי נשוי +2 גר בעיר רחובות.

לפני 20 שנה הייתי בישיבת כף החיים בירושלים של סופר יעקב.שהיתי שם שנה שבמהלכה
    עברתי התעללות קשה מאוד מצד המשגיח שם רשעים ירקב דסקל שלמה איש ידוע לשמצה.לאחר שעזבתי הוא המשיך להתעלל בי האמצעות חברת חקירה שבשביל כסף הם עושים כל מה שהוא מבקש .ולכן ההגדרה החוקית היא שכירי חרב.
    עם הזמן דסקל שלמה החל להתעלל בבני בן 10 לפני מספר חודשים עד שהוא הוצרך להתאשפז חודש שלם עקב כאבי ראש עזים שלא עברו לו.ואז רופאה אחת אמרה לי שלפי דעתה קורא לו משהו בבית הספר והכן היא צדקה.
    דסקל איים עלי שאים אני אתלונן במשטרה אז הוא גם יתעלל גם בבת שלי ואני מרוב פחד לא התלוננתי.ועכשיו 1/3/18 הוא התעלל בבת שלי בת 10.ביתי סובלת מסיוטים בללות.

אנו משפחה חרדית.בני בן 11 לא ראה בית כנסת מימיו.כן ההתעללות הזאת קוראת היום בזמן הזה וארבה רבנים יודעים מזה ועוצמים את עיניהם רבנים עלובים.

והכל נעשה באמצעות שכירי חרב.
    במשך השנים הוא שלח לי לא מעט שוטרים שאיימו עלי שלא אעיז להתלונן ואני פחדתי.
    אבל כעת ששני ילדי פגועים קשה מההתעללות הקשה שהם עברו אני מבקש עזרה.

מדובר בדסקל שלמה גר בשכונת רמת שלמה בירושלים ברחוב הרב פטאל. 75 עובד בישיבת כף החיים של סופר יעקב.

ולכן אין להמליץ לאף בחור ללמוד בישיבת כף החיים.זה ממש סכנת נפשות.

לאורך 20 השנים בקשתי את עזרתם של הרבנים החשובים של העיר רחובות והם לא רצו להתערב בזה כלל.

ומאחר וכך התלוננתי במישטרה וחליטו לסגור את התיק.וכמובו לא צריך לנחש שידו הארוכה של דסקל שלמה מעורבת בזה.הגשתי ערעור וזה עבר לפרלקיטות.ואני עדיין ממתין ובנתיים אני ושני ילדי הקטנים סובלים מנחת זרועו.

יהונתן 054-7245540

+ תגובה לאשכול
  • חלון צ'אט
    משתמשים פעילים: 0

• שים לב: N/A
    Loading...

הרשאות פרסום

• באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •