+ תגובה לאשכול
תוצאות 1 עד 22 מ 22

אשכול: נא הכירו את דוד ענבל, מחבר חוברות התעמולה: התבוננות, במבט בוחן, הנהגת הדור, הבהירות,

1. נא הכירו את דוד ענבל, מחבר חוברות התעמולה: התבוננות, במבט בוחן, הנהגת הדור, הבהירות,

נא הכירו את דוד ענבל, מחבר חוברות התעמולה והדמגוגיה דלהלן:

התבוננות-לסנגר על מהלכו של הרב שטיינמן,

במבט בוחן על ההנהגה בנושא הגיוס,

קונטרס בסוגיא דהנהגת הדור-להצדיק את הרב שטיינמן-תשע''ג,

הבהירות - חוק הגיוס המתוקן,

ועוד ועוד.

כשהכל זה הוא לעיתים בעילום שם ולעיתים תחת זהות בדויה, הענין בדוק.

המענין הוא שבכל תקופה הוא מחליף טענות משום שהטענות שבחוברת הקודמת הופרכו מעצמם עם הזמן,

כמו למשל בקונטרס בסוגיא דהנהגת הדור הוא כותב שהרב שטיינמן השתלט על יתד כי מאס בדרך של קודמיו של השלטת טרור למי שאינו סובר אחרת, וכהנה וכהנה,

אורח אורח
    תסלחו לי, רק הארה אחת קטנה..
    למחבר לא קוראים דוד ענבל!

כלומניק אורח
    נכון לא קוראים לו דוד ענבל

אלא דודי ענבל,

ותודה על התיקון החשוב

אורח אורח
    וגם לא דודי ענבל!!

עצניקים אורח
    פשלה של עצניקים, העצניקים צועקים כל הזמן על דוד ענבל, מפרסמים מודעות על דוד ענבל, ובסוף מתברר שכל הנורבגישערס יודעים כבר מהתחלה שזה דודי ענבל, בטח הנורבגישער רוב שבפורום יעשה מזה קציצות, ויראה לעצניקים ת'כיוון.. יהיה שמח..

נשמה אורח
    ציטוט אורח אמר: צפיה בהודעה
    נשמה ספר לנו מי הוא זה ואיזה הוא. כי מוטקה בלוי זה לא. וגם לא אבא טורצקי. פרידמן ודאי שלא. זה רק יבוא מבחוץ.
    ולא איזה נורווגי טחון.

7. המדובר במין ואפיקורס גמור עם בעיות קשות וחמורות בענייני אמונה

8. יש לך סימוכין להשמצה זו?

לחשוב אורח
    עזוב הוא לא יודע מה פירוש המילה הוכחה,בטח לא מה ההגדרה ההלכתית של מין או אפיקורוס. ובנוסף על כל זה הוא מצליח בכשרון מדהים,לסתור את עצמו במסגרת משפט בין מספר מילים. מי שהוא מין גמור,אין לו בעיות באמונה, הוא נמצא הרבה מעבר לכך בוודאות של כפירה. אני חוזר על המלצתי מאשכול סמוך לאנשי עץ תתנערו מהר ממנו ומכל דומיו, אם אתם לא רוצים להפוך ללעג וקלס.

פני הדור אורח
    ציטוט לחשוב אמר: צפיה בהודעה
    עזוב הוא לא יודע מה פירוש המילה הוכחה,בטח לא מה ההגדרה ההלכתית של מין או אפיקורוס. ובנוסף על כל זה הוא מצליח בכשרון מדהים,לסתור את עצמו במסגרת משפט בין מספר מילים. מי שהוא מין גמור,אין לו בעיות באמונה, הוא נמצא הרבה מעבר לכך בוודאות של כפירה. אני חוזר על המלצתי מאשכול סמוך לאנשי עץ תתנערו מהר ממנו ומכל דומיו, אם אתם לא רוצים להפוך ללעג וקלס.
    באמת תודה על ההמלצה החמה... חן חן...
    לגופו של עניין, כמה מתאים לכם אנשי נורווגיה להיתפס לשאלת ההגדרה, האם הוא מין, האם הוא אפיקורוס ואולי זה בכלל בגדר ספק וממילא כבר מותר לקרוא וללעוס את כל הגיגיו הכפרניים... כשנכדיכם יבואו ברכב של המשטרה הצבאית לעצור את נכדינו מלימודם בישיבות, נדע איפה כל זה התחיל...

11. לא יודע אם דוד ענבל הוא המחבר או לא, מה שברור שהוא ת"ח עצום כמבואר למעיין בספריו "בינה להשכיל"

במחשבה שניה אורח
    ציטוט אפרים_בן אמר: צפיה בהודעה
    לא יודע אם דוד ענבל הוא המחבר או לא, מה שברור שהוא ת"ח עצום כמבואר למעיין בספריו "בינה להשכיל"
    איפה מלמדים את הקורסים לדמגוגיה ולחוסר ענייניות? יש לי גם כמה בעיות שקשה לי להתמודד עמן בצורה הגיונית, האם הקורס יוכל להועיל לי? עכשיו, הרשה נא לי להגיב לעניין. אם דברי תוקפיו צודקים בעניין הבעיות באמונה וכו', אזי בטוחני שגם שיטת הלימוד שלו היא חתיכת דמגוגיה ואני אף לא אכלה את זמני היקר עבור תענוג העלעול בין בתרי הגיונותיו/שגיונותיו.

לחשוב אורח
    ציטוט פני הדור אמר: צפיה בהודעה
    ציטוט לחשוב אמר: צפיה בהודעה
    באמת תודה על ההמלצה החמה... חן חן...
    לגופו של עניין, כמה מתאים לכם אנשי נורווגיה להיתפס לשאלת ההגדרה, האם הוא מין, האם הוא אפיקורוס ואולי זה בכלל בגדר ספק וממילא כבר מותר לקרוא וללעוס את כל הגיגיו הכפרניים... כשנכדיכם יבואו ברכב של המשטרה הצבאית לעצור את נכדינו מלימודם בישיבות, נדע איפה כל זה התחיל...
    אין לי שמץ מושג מאיפה הרעיון ההזוי שלך לשלוח אותי לנורווגיה . אבל זה אכן מתאים לרדידות האווילית של ראיית העולם באופן ילדותי הייתי אומר תינוקי, אם מישהו חולק עליך, אז אתה מיד צובע אותו. כי הרי בעולם יש או נורווגים או עצניקים, מה לא ידעתם?

עכשיו כמו שכתבת-לגופו של עניין ,תגיד נשאר בך איזה ריח תורה? מינות ואפיקורסות הם הדברים החמורים ביותר וכן גם כפירה. כעקרון למי שנתפס להם אין חלק לעולם הבא, אין לו דין יהודי לכל דבר ועניין ומעיקר הדין היו מורידין ולא מעלין . אם אתה אומר על מישהו שלא סטה מי"ג עקרים, אפילו שסר מהדרך מבחינות אחרות, שהוא מין וכו' ,אתה מוציא שם רע מהסוג הגרוע ביותר,עם השלכות מעשיות משמעותיות ביותר, כאמור. בשביל לעשות זאת, אדם שיש בו טיפת יראת שמים יעיין הדק היטב בנושא,והאמת שרק ביה"ד ששמע את כל הצדדים יכל לעשות זאת. אז איך אדם המודה שאינו יודע כלל מה ההגדרות הנ"ל, האומר שבשבילו זה דקדוקי עניות בכלל לעסוק בכך, מעיז לקרוא לאדם אחר מזוהה, בשם כזה.

יתרה מזאת נכון לרגע זה עוד לא הראת ולו דבר אחד בחוברת הזו שהוא אפילו בגדר סטייה מהדרך, הקטעים שהובאו בשלמותם ועליהם הגבתי באשכול אחר, הם סטייה מהדרך של שוטים מופלגים שהיא בגדר מצווה.

תגיד לי מה בכלל יעשה נכדך בישיבה אם ימשיך בדרכך שלא להפעיל את הראש,שלא להתמודד עניינית ,אלא רק להתלהם . מה עם התלהמות לומדים תוס'?

14. אתה יכול פשוט להודות שאתה לא קורא כתב רש"י ואין לך את היכולת, לא נורא

היודע לשאול אורח
    אתה יכול פשוט להודות שאתה לא קורא כתב רש"י ואין לך את היכולת, לא נורא
    ההגנה כביכול על בני משפחת ענבל הידועים כמשכילים וכפי שכבר הובאו באשכולות השונים, מוכיחה עד כמה עלובה עיסתם.
    רק נזכור שהאחים ענבל הם חברים הטובים ביותר של בוגרי סלבודקה שבראשם נכד שכנו של הגר"ח קנייבסקי שליט"א, הקוראים לביטול כל דיני טהרת המשפחה וכל ילדיהם נולדים שלא בטהרה.
    [יודגש, הכת ידועה, התגוררו בתחילה בתפרח ואח"כ במושב אחר. כיום חלקם באנגליה וחלקם בבני ברק}
    אז בבקשה שענבל וכל תוומכיהם יקימו להם "טמפלים" ויקראו לעצמם "לנדאים" ויעזבו את ממשיכי דרך התורה לנפשם.

16. אף אחד לא צריך "הגנה כביכול" מבריות שפלות ואומללות כמוכם, כל אחד מהאחים ענבל מכניס בכיס הקטן בתורה ביראת שמים ובכל מדה, כל אחד מהכותבים האומללים וחסרי הדעת דכאן. הקישורים כביכול ל"כת" ולכל מיני הזיות ממוחכם הקודם, רק מראים עד כמה אין לך מושג על מה אתה מדבר. "ממשיכי דרך התורה" שאתה מדבר עליהם, הם כמה פרחחים עלובים, שאם יאספו את כולם הם לא ימלאו אפילו חצי טמפל בני תורה, ריקים ופוחזים ששורצים באינטרנט ומושכי זנבות, של נעליך לפני שאתה מדבר על אנשים שלא תבין אפילו את שיחם אם יפנו אליך.

17. ציטוט אפרים_בן אמר: צפיה בהודעה
    אף אחד לא צריך "הגנה כביכול" מבריות שפלות ואומללות כמוכם, כל אחד מהאחים ענבל מכניס בכיס הקטן בתורה ביראת שמים ובכל מדה, כל אחד מהכותבים האומללים וחסרי הדעת דכאן. הקישורים כביכול ל"כת" ולכל מיני הזיות ממוחכם הקודם, רק מראים עד כמה אין לך מושג על מה אתה מדבר. "ממשיכי דרך התורה" שאתה מדבר עליהם, הם כמה פרחחים עלובים, שאם יאספו את כולם הם לא ימלאו אפילו חצי טמפל בני תורה, ריקים ופוחזים ששורצים באינטרנט ומושכי זנבות, של נעליך לפני שאתה מדבר על אנשים שלא תבין אפילו את שיחם אם יפנו אליך.
    אף אחד לא צריך "הגנה כביכול" מבריות שפלות ואומללות כמוכם, כל אחד מהאחים ענבל מכניס בכיס הקטן בתורה ביראת שמים ובכל מדה, כל אחד מהכותבים האומללים וחסרי הדעת דכאן. הקישורים כביכול ל"כת" ולכל מיני הזיות ממוחכם הקודם, רק מראים עד כמה אין לך מושג על מה אתה מדבר. "ממשיכי דרך התורה" שאתה מדבר עליהם, הם כמה פרחחים עלובים, שאם יאספו את כולם הם לא ימלאו אפילו חצי טמפל בני תורה, ריקים ופוחזים ששורצים באינטרנט ומושכי זנבות, של נעליך לפני שאתה מדבר על אנשים שלא תבין אפילו את שיחם אם יפנו אליך.

חיינקים מושחתים עד לפני שנים ספורות הייתם שורפים וקורעים את ספריו של ר' שלמה זלמן אוירבאך זצ"ל ר' משה פיינשטיין זצ"ל ועוד. מקללים ומבזים כל רב שלא היה שייך לאדמו"ר שלכם תוך התרברבות מטופשת (בסיגנון הכותב אפרים) . כולל מלך המשיח חזון איש 5 . האמת ש80 אחוז מכם הם מבתים של המזרחי כולל חתניו של האדמו"ר (שהרי לא נמצא בכל הציבור החרדי בעלי רמה גבוהה שאם יפנה אליך לא תבין את שיחו) ומכאן העברית הצחה כביכול (מזכירה יותר פקד במשטרה)ועל זה נאמר קשים גרים לישראל כספחת. וממש כמו הנוצרים מרחמים על היהודים האומללים ורוצים להכניס אותם תחת כנפי דת האהבה. ומי שלא נכנס מעלים אותו על המוקד.

מילון צביעות מדובר
    ריקים ופוחזים ששורצים באינטרנט =ודאי אין הכוונה לאתרים החצריים בעשרותיהם.
    ובטח לא לאלפי חברי קבוצות ווצאפ וטוויטר מהטרייפון בהכשר הרב סילמן.
    ובוודאי ובטח שאין הכוונה לכותב הבן יקיר לי אפריים שהוא לא נמצא אף פעם ברשת ומה שהוא כתב הוא כתב בשינוי.(מזכיר לי שפעם הגאון רמ"מ שולזינגר זצ"ל הוכיח אותם בדרשתו. ואחד מחתני החייניקים לא התאפק
    וכתב מכתב לרממ"ש זצ"ל בעיצומו של מועד וחתם הכותב בכאב לב בחול המועד.)
    זה דרכם כסל למו
    ואל זה נאמר הווה זנב לאריות ולא ראש לשועלים.

לחשוב אורח
    ציטוט יהודי החצר אמר: צפיה בהודעה

חיינקים מושחתים עד לפני שנים ספורות הייתם שורפים וקורעים את ספריו של ר' שלמה זלמן אוירבאך זצ"ל ר' משה פיינשטיין זצ"ל ועוד. מקללים ומבזים כל רב שלא היה שייך לאדמו"ר שלכם תוך התרברבות מטופשת (בסיגנון הכותב אפרים) . כולל מלך המשיח חזון איש 5 . האמת ש80 אחוז מכם הם מבתים של המזרחי כולל חתניו של האדמו"ר (שהרי לא נמצא בכל הציבור החרדי בעלי רמה גבוהה שאם יפנה אליך לא תבין את שיחו) ומכאן העברית הצחה כביכול (מזכירה יותר פקד במשטרה)ועל זה נאמר קשים גרים לישראל כספחת. וממש כמו הנוצרים מרחמים על היהודים האומללים ורוצים להכניס אותם תחת כנפי דת האהבה. ומי שלא נכנס מעלים אותו על המוקד.

מילון צביעות מדובר
    ריקים ופוחזים ששורצים באינטרנט =ודאי אין הכוונה לאתרים החצריים בעשרותיהם.
    ובטח לא לאלפי חברי קבוצות ווצאפ וטוויטר מהטרייפון בהכשר הרב סילמן.
    ובוודאי ובטח שאין הכוונה לכותב הבן יקיר לי אפריים שהוא לא נמצא אף פעם ברשת ומה שהוא כתב הוא כתב בשינוי.(מזכיר לי שפעם הגאון רמ"מ שולזינגר זצ"ל הוכיח אותם בדרשתו. ואחד מחתני החייניקים לא התאפק
    וכתב מכתב לרממ"ש זצ"ל בעיצומו של מועד וחתם הכותב בכאב לב בחול המועד.)
    זה דרכם כסל למו
    שכחת שגם היינו עסוקים בשחיטת ילדים למען שימוש בדמם,בהרעלת בארות וכו'.

התבוננות אורח
    אינני יודע מי זה ענבל? והאם הוא כתב את החוברת
    אבל ממליץ לכל אחד בחום, לתפוס כמה שעות מהחיים ולקרא את החוברת ''התבוננות''
    לבני שני הצדדים מומלץ לקרא את זה, חוברת שבאמת מחייבת אותך בהתבוננות [על עצמך, לא על הייריב]

בחוברת אין מילה נגד עץ וכדו',
    ומי שהבין מעצמו שהחוברת מכוונת נגדו - על ראש הגנב בוער הכובע...

20. ציטוט לחשוב אמר: צפיה בהודעה
    ציטוט יהודי החצר אמר: צפיה בהודעה
    אף אחד לא צריך "הגנה כביכול" מבריות שפלות ואומללות כמוכם, כל אחד מהאחים ענבל מכניס בכיס הקטן בתורה ביראת שמים ובכל מדה, כל אחד מהכותבים .
    שכחת שגם היינו עסוקים בשחיטת ילדים למען שימוש בדמם,בהרעלת בארות וכו'.
    אילו היה באפשרותכם.
    כי הרי מכות רצח לילדים בחורים וזקנים כבר נתתם בשם כבוד המשיח.
    את האווירה בציבור החרדי כבר הרעלתם גם בשם כבוד המשיח.
    לא אנחנו אמרנו עד הישמדם, וצריך לתלות אותם על עץ.
    ותזכיר לי באיזה בית כנסת את את המן כבר מקרבים. ומכים רק בעץ.

לחשוב אורח
    אתה פשוט מטורף,אין לי מושג על מה אתה מדבר,אך כדאי שתחזור מהר למוסד הסגור ממנו יצאת.

לחשוב אורח
    מטעם הייתם נקיים וכו'- ההודעה שפורסמה בשמי נכתבה ונשלחה הרבה לפני הדלקת נרות ומשום מה הזמן הנקוב,עליה דומני הרבה אחרי הדלקת נרות. כלומר אני מניח שישנו מנגנון עיכוב אוטומטי לאורחים. אבל ממש לא מתאים שיפעל בשבת באופן שיעלה תגובות בשבת, יש פה עניין של מראית עין לתשומת לב המנהלים.

תגובת המנהלים: בעמוד הכללים כתוב כי "ישנם הודעות שנראו כאילו נכתבו בשבת, אך נכתבו בימי חול בחוץ לארץ.".

+ תגובה לאשכול
  • חלון צ'אט
    משתמשים פעילים: 0

• שים לב: N/A
    Loading...

הרשאות פרסום

• באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •