+ תגובה לאשכול
תוצאות 1 עד 10 מ 10

אשכול: הגיע הזמן להפסיק להתכחש!!

1. הגיע הזמן להפסיק להתכחש!!

היום כבר כולם יודעים מה המשמעות של אינטרנט פרוץ. כמובן שעדיף מראש פלאפון ללא אינטרנט, אבל גם מי שחייב אין שום סיבה שיהיה לו הפלאפון ללא סינון! כולם בטח שמעו כבר את התירוצים: "זה תוקע את המכשיר", "זה חוסם דברים מיותרים", "אני לא נכנס לכלום" וכו'.
    ואני שואל אתכם חברים- האם זה שווה את המחיר (במיוחד שיש היום פתרונות מצוינים שעובדים חלק כמעט בלי חסימות מיותרות ובלי לתקוע את המכשיר)? ואתה איש יקר שאומר לי "אני לא נכנס לכלום" יוצר בעצם מגמה חברתית שמי שיש לו סינון- הוא חלש. הוא לא שולט בעצמו. הוא מתבייש לשים סינון. לעומת זאת מי שאין לו סינון הוא חזק. בנוסף לפי נתוני הסקרים כיום (אוניברסיטת בן גוריון) מספר הנופלים באינטרנט שואף ל80-90% אצל הבנים, ו40-50% אצל הבנות. זה מפחיד. אז בואו ניקח כולנו את העניינים לידיים ונתחיל לשנות כיוון.
    המשך יבוא!
    תנו לייקים ותגובות!

הצלה 10 אורח
    בהצלחה

3. בעז"ה בהמשך ניצור כאן כולנו קבוצה ע-נ-ק-י-ת של סינון!!! אני יודע לנהל קבוצות סינון בטכנולוגיה מובילה של סינון (Netspark) ואנחנו בעז"ה נרבה טהרה בעמ"י!!
    רוצים מהפך!! נמאס רק לדבר צריך גם לעשות!

4. עלה והצלח

5. המון סיעתא בכל הענינים
    הכנסו לקאשבק לפני שאתם עושים קניה באינטרנט http://www.cashback.co.il/?uref=34618

6. יש לציין שאין זה בעיה כלל לפרוץ את נטספארק, אין דומה כלל לתוכנה על המחשב שגם אותה קל לפרוץ

7. שלום מנחם, אם אתה יודע על פרצה אשמח אם תשלח לי אותה במייל: [email protected] ואני יבדוק, מהיכרותי עם המערכת הרבה אנשים צעקו לי פירצה ובסוף גילו שסתם התפקשש להם משהו שהם שינו בהגדרות בכל מקרה מההכרות שלי עם המערכת (מכיר עשרות או מאות משתמשים שלה) היא מאוד חסינה ו-99% מהאנשים לא יצליחו לפרוץ. בכל מקרה לא לשכוח שזה עדיף מכלום בדקתי וכל הגורמים הנוגעים בדבר המליצו עליה כהכי חזקה והכי פשוטה לתפעול(לא צריך לקנות פלאפון חדש, אפשר לשים על הקיים, עובדת גם על מכשירי אייפון, נסיון סינון של הטכנולוגיה של 8 שנים בערך (החברה המפתחת פיתחה את הטכנולוגיה של רימון ואתרוג), בכל יום משתפר מנוע הסינון של התמונות(בנוי שהוא יודע לשפר את עצמו וללמוד מטעויות) האפליקצייה מאוד גמישה ואפשר להגדיר כל אתר או אפליקצייה ברמת סינון שונה, וכן יש אפשרות לנהל זמנים למניעת התמכרות. גם מבחינת מחיר ממש זול (180 ש"ח בשנה= 15 בחודש). (גם אל תשכח שלחברה הגדולה בעולם בשוק הסינון כל מדווחים על פירצות והם מיד מתוקנות, ככה שלמצוא פירצה שעדיין אף אחד מכל עשרות אלפי המשתמשים לא מצא נראה לי קצת מסובך...)גמר חתימה טובה.

8. רוצים כמה סיבות למה צריך סינון? כנסו לכאן: http://screenshots1.netai.net

9. רוצים להירשם לקבוצת הסינון? שלחו מייל ל[email protected] עם המילה הצטרפות ואנחנו בעז"ה ניצור אתכם קשר.

10. אם אתה יודע על פירצה אשמח אם תיידע אותי. בכל מקרה מההיכרות שלי עם המערכת מאוד נדיר שמוצאים פירצה ובוודאי שהרוב המוחלט של האנשים לא מוצאים וזה עוזר להם. אתה יכול לטעון הרבה דברים אבל המערכת הזאת מוגדרת כמערכת המתקדמת בעולם לסינון סמארטפונים ויש לה עשרות אלפי לקוחות מכל העולם

+ תגובה לאשכול
  • חלון צ'אט
    משתמשים פעילים: 0

• שים לב: N/A
    Loading...

הרשאות פרסום

• באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •