+ תגובה לאשכול
תוצאות 1 עד 23 מ 23

אשכול: בנות סמינר שרנסקי ערכו משמר כבוד סביב השטיח האדום לבנט

דוד כהן צדק אורח

בנות סמינר שרנסקי ערכו משמר כבוד סביב השטיח האדום לבנט

מחזה מזעזע אירע ביום חמישי האחרון בסמינר שצרנסקי בתל אביב.

בשעה 10:30 הגיע שר החינוך נפתלי בנט לביקור בסמינר.

למרות שגם בעבר ביקרו שרים וחכים בסמינר, מעולם הם לא הורשו לנאום בפני הבנות ולא לשוחח איתן כחבר לחברתו.

נפתלי בנט נאם בפני בנות כיתות ה' ו - ו' וחלק מכיתות ד' ופרש את משנתו ולפיה ניתן להביא לידי ביטוי את היצירה של כל אחת ואחת באופנים שונים, באנגלית, באומנות, ביצירות וכו'.

חלקים מדבריו נקטעו במחיאות כפיים של מאות הבנות.

לאחר מכן נפתלי בנט הסתובב בין הבנות והחל פונה לבנות בשפה האנגלית כאשר בנות רבות עונות לו ומנהלות איתו שיחה חופשית של כעשר דקות באנגלית שוטפת.

למותר לציין שלאירוע התלווה מנהל המחוז החרדי החדש וצוות לשכתו של השר שלא הפסיקו להביע את התפעלותם מכך שבסמינרים לומדים "הכל" כדבריהם.

עוד טרם האירוע חיכו לשר גם יתר בנות הסמינר באולם הכניסה שם נפרש לכבודו שטיח אדום מיוחד כאשר מאות הבנות עומדות כמשמר כבוד ל"סקירתו" של השר.

הדיווח הזה נטול פרשנות פוליטית או דתית, אלא תיאור העובדות כמות שהן.

את המסקנות יסיק כל אחד!!!

בני אורח
    אני מבקש ממך מאד, אל תשלח לשם את בתך.
    הם לא צרכים אותך ולא אנשים עם דעות כשלך.

3. איפה השטיח האדום?
    שם: CsZX46SWEAAXqOY.jpg
צפיות: 1955
גודל: 59.2 קילובייט

4. האם תוכל לשלוח לי פרטים נוספים באישי ומה המקור שלך?

דוד כהן צדק אורח
    התמונה שעלתה כאן היא מהחלק של לאחר האירוע בעת השיחות באנגלית עם בנות ללא פיקוח כדבר חבר אל חברתו. החלק של השטיח האדום הוא בכניסה

המקור שלי הוא מצוות ההוראה בבית הספר, ממורה ששוקלת את המשך דרכה, אגב מורה מהמגזר החסידי ללא קשר לחלוקת הליטאית.

שלמה ארצי אורח
    דיייייייייייייייי!
    אני לא מאמין שהסמינר הזה עדיין של החרדים. באמת, הייתי בטוח שתבינו מזמן שגור אלו רק המייסדים ומי שנמצא שם היום אלו רק בנות של חסידי גור בעיקרון ומודרנים שזו הדרגה האחרונה לפני תיכון חילוני. ואני אומר את זה מהכרות אישית שמעתי על ראשי ישיבות שאמרו לבחורים
    לא לקחת בנות משרנסקי והם צודקים!
    ההבדל בין הסמינר הזה לבין תיכון חילוני הוא בדברים מסוימים רק בחצאית..
    ברור שהבנות שנמצאות לא יהיו הרבנית קנייבסקי הבאה וגם לא הרבנית אוירבך.
    כך שאין מה לצפות מהם לזהירות ורגישות בנושאי גבר אישה אוקי?!
    הבנות שם, אני מאמין שרובן נגועות בזה.
    כמה נקודות למחשבה.

הצלה 10 אורח
    ציטוט שלמה ארצי אמר: צפיה בהודעה
    דיייייייייייייייי!
    אני לא מאמין שהסמינר הזה עדיין של החרדים. באמת, הייתי בטוח שתבינו מזמן שגור אלו רק המייסדים ומי שנמצא שם היום אלו רק בנות של חסידי גור בעיקרון ומודרנים שזו הדרגה האחרונה לפני תיכון חילוני. ואני אומר את זה מהכרות אישית שמעתי על ראשי ישיבות שאמרו לבחורים
    לא לקחת בנות משרנסקי והם צודקים!
    ההבדל בין הסמינר הזה לבין תיכון חילוני הוא בדברים מסוימים רק בחצאית..
    ברור שהבנות שנמצאות לא יהיו הרבנית קנייבסקי הבאה וגם לא הרבנית אוירבך.
    כמה נקודות למחשבה.
    איך אתה לא מתבייש להוציא לעז על בנות ישראל כשרות (רובן נגועות בזה) זה מה שידוע לך.

8. מזעזע !!!

איפה המועצות של אגודה, דגל וש"ס ???

איזה דור באושים יצמח לנו מחינוך קלוקל זה ???

דוידי אורח
    ציטוט צופן אמר: צפיה בהודעה
    איפה השטיח האדום?
    שם: CsZX46SWEAAXqOY.jpg
צפיות: 1955
גודל: 59.2 קילובייט
    זה נראה יותר 'שרנסקוב'

10. המדהים הוא שמחד גיסא בקבלת בנות לסמינרים המנהלים מנפנפים במכתב גדולי ישראל שלא לאפשר למשרד החינוך להחליט מי תתקבל, אך מאידך גיסא בפועל הם משתחווים וכורעים אפיים ארצה תוך ביזוי וחילול כבודן של בנות תלמידות סמינרים, כפי שרואים מהתמונה המחרידה באשכול זה ובה בנות מצחקקות ומפטפטות בהנאה עם נפתלי בנט שר החינוך ללא ששום מורה או איש צוות עומד שם או מפקח על תכני השיחה אם בכלל מותרת השיחה הזו בין גבר לבנות נעורים.

שלמה ארצי אורח

להצלה 10

תקשיב, אולי אתם לא יודעים, אבל אין רווק ורווקה שמחזיקים פלאפון אישי ולא נגועים.
    אני לא מכליל, אבל זו מציאות שכל הרווקים ובעיקר הרווקות מבינים טוב טוב על בשרם ממש. אני מכיר מקרוב מכל המגזרים והכל תחת אפם של ההורים וללא ידיעתם. בימינו גם בנות מכל המגזרים מגילאים קטנים יחסית יש להם מושגים שאף אחד לא היה רוצה שידעו בגיל כזה. מי שרוצה לשמור על ילדיו, שלא יתן להם פלאפון פרטי ביד!!
    אם קוראים את זה רווקים, אני בטוח שיזדהו בכל מילה.

הצלה 10 אורח
    ציטוט שלמה ארצי אמר: צפיה בהודעה
    תקשיב, אולי אתם לא יודעים, אבל אין רווק ורווקה שמחזיקים פלאפון אישי ולא נגועים.
    אני לא מכליל, אבל זו מציאות שכל הרווקים ובעיקר הרווקות מבינים טוב טוב על בשרם ממש. אני מכיר מקרוב מכל המגזרים והכל תחת אפם של ההורים וללא ידיעתם. בימינו גם בנות מכל המגזרים מגילאים קטנים יחסית יש להם מושגים שאף אחד לא היה רוצה שידעו בגיל כזה. מי שרוצה לשמור על ילדיו, שלא יתן להם פלאפון פרטי ביד!!
    אם קוראים את זה רווקים, אני בטוח שיזדהו בכל מילה.
    ומה עם בני תורה בפונוביז' בחברון במיר בעטרת בסלבודקא וכו' המחזיקים טלפון אישי וחלקם בטלפון טרף, ובכלל היום גם במצלמות מתחברים למקומות המורדים את האדם לתהום.
    למה בחור ישיבה, בן תורה , צריך להחזיק פלאפון, אפילו כשר.

13. ברית בנט-ליצמן: סיור משותף בסמינר לבנות שרנסקי בתל אביב

שר החינוך נפתלי בנט יערוך ביום חמישי סיור משותף עם שר הבריאות יעקב ליצמן, בסמינר לבנות שרנסקי בתל אביב. גורמים: "סיורי מחווה במסגרת היחסים האסטרטגיים" (חדשות)

ישראל כהן | י' באלול תשעו 17:10 13.09.16

בנט וליצמן בסיור משותף. ארכיון (צילום: עודד קרני)

החיבוק של החרדים לבנט עולה מדרגה והפעם שוב הסמינרים החרדיים מקבלים את שר החינוך מהמפלגה הדתית לאומית בכבוד רב.
    ביום חמישי הקרוב צפוי להתקיים סיור משותף של שר הבריאות יעקב ליצמן ושר החינוך נפתלי בנט במוסדות חינוך.
    ל"כיכר השבת" נודע כי השניים צפויים לבקר יחד בסמינר לבנות שרנסקי בתל אביב ולקיים פגישת עבודה ביניהם בנושאים השוטפים של הקשר המתהדק בין השניים במסגרת הברית המשותפת.

צפו: השר נפתלי בנט מחמיא חסידות גור ולשר ליצמן (צילום: עודד קרני)
    יצויין כי מדובר כבר בסיור שלישי בסדרת הסיורים המשותפים של השניים לאחר שכבר הגיעו שני השרים יחד לסיורים משותפים בערים ערד ולוד.
    בנוסף מובילים השניים את המאבק במעבר לתזונה בריאה בבתי הספר במסגרת המשרדים המשותפים הבריאות והחינוך.
    גורמים המעורבים בסיורים אומרים כי "מדובר בסיורי מחווה במסגרת היחסים האסטרטגיים של השניים".

http://www.kikar.co.il/209876.html

TST אורח
    תסלח לי אדון שלמה ארצי (אולי אתה הזמר הידוע ) בכל אופן הצלה לא הציג נכון את דבריך, אתה כתבת, ואני מצטט.

האם רובן של הבנות נגועות שם בנושאי גבר ואשה.

האם מקלב היה המשגיח שלך?

שניאור אורח
    הבנות עשו קידוש שם שמים מה אתם רוצים שלא יכבדו את שר החינוך ?במיוחד שעושה כל כך למען הציבור הכללי והחרדי תפסיקו עם הקיצוניות

תלמידה שם אורח
    התמונה של בנט עם התלמידות נראה כמו פוטושופ וזיוף

אני עצמי הייתי בשנה הזאת והדבר הזה לא קרה

עוד אורח

חן השקר אורח

Angry

ציטוט תלמידה שם אמר: צפיה בהודעה
    https://twitter.com/naftalibennett/s...04630959980544

מה העניין אורח

נו באמת

אתם רושמים שזה מזעזע זה קידוש השם כול מה שמענין אתכם זה למצוא כול פגם בחרדי מודרני ומה איתכם לכם אין פגמים אתם תתעסקו בענינים שלכם ואנחנו בשלנו

בת תיכון אורח

Question

יוווו אני היום הולכת לעשות רישום אצלם התכון הזה טוב

תלמידה אורח
    ציטוט תלמידה שם אמר: צפיה בהודעה

אני הייתי וזה כן קרה. יש לי עוד תמונות והוכחות לענין.

תלמידת תיכון אורח
    איזה בית ספר זה

במבה אורח

משעמם לכולכם בחיים

!!

+ תגובה לאשכול
  • חלון צ'אט
    משתמשים פעילים: 0

• שים לב: N/A
    Loading...

הרשאות פרסום

• באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים