+ תגובה לאשכול
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 50 מ 51

אשכול: פרי חיים: הרב שטיינמן בחנוכה מאחל שנה טובה לסובבים-מצ''ב חמש הוכחות על מצבו הרפואי

1. פרי חיים: הרב שטיינמן בחנוכה מאחל שנה טובה לסובבים-מצ''ב חמש הוכחות על מצבו הרפואי

מצ''ב צילום פרי חיים שהרב שטיינמן מאחל שנה טובה בחנוכה, מה עוד צריך לקרות כדי שיבינו שהוא כבר לא מתפקד?

מצ''ב חמש הוכחות על מצבו הבריאותי:

1. במסיבת חנוכה למאות אברכי ייששכר באוהליך לא אמר מילה מלבד מילים לא ברורות, ולקח זמן עד שדוד שפירא הבין מה הוא רוצה, וויסבורד אמר בשמו שהוא מברך שלא יצטרכו לבריות.

2. מזה עשרות שנים שהרב שטיינמן לא דיבר באף מסיבת חנוכה בשום מקום, לא באורחות תורה ולא שום מקום.

3. מברך את הקהל בברכת שנה טובה, באמצע חנוכה, כמתואר בפרי חיים פרשת ויגש. (כששניידר המשיחי הזה לא הבין אפי' שצריך לצנזר לפחות)

4. בהסרטה שפירסמו אנשי החצר על הדקלת נרות חנוכה שלו, רואים אותו מברך להדליק נר של חנוכה, ואחר כך מתחיל הברכה הבאה ואומר ברוך אתה ד' אלוקינו מלך העולם, ולפתע ההסרטה חתוכה ורואים את ההדלקה עצמה, יודעי דבר אומרים שפשר החיתוך המוזר הוא שהוא פשוט התבלבל והמשיך אשר יצר, עד שתיקנו אותו מיד, ולכן חתכו את החלק הזה,

5. מספר ראשי ישיבות חשובות שרצו להתייעץ עם הרב שטיינמן בשבוע האחרון נענו בלך ושוב ובהתחמקות של אנשי החצר.

זה המצב!

שם: פרי חיים פרשת ויגש-הרב שטיינמן מברך את הציבור בשנה טו.jpg
צפיות: 549
גודל: 57.7 קילובייט

פרח באויר אורח
    זמני בהחלט.
    מרן שליט"א צלול וחד כתער התקופה הקשה תחלוף מהרה עד שיצא לכם העיניים שועלים קטנים

יעקב הקשיש אורח

אוי נעבאך

ציטוט פרח באויר אמר: צפיה בהודעה
    זמני בהחלט.
    מרן שליט"א צלול וחד כתער התקופה הקשה תחלוף מהרה עד שיצא לכם העיניים שועלים קטנים
    הרי גם אם יביאו את ההסרטה המלאה של ההדלקה, וכולם יראו שמה שכתוב לגבי מה הוא בירך זה נכון, יהיה לך מה לומר להסביר ולהשמיץ את הצד שכנגד, אלא מאי, אתה פשוט סוג מסוים של טיפש.
    אבל אל דאגה, התקופה הקשה תעבור ותחזור להיות חכם ושנון!

פרח באויר אורח
    ציטוט יעקב הקשיש אמר: צפיה בהודעה
    זמני בהחלט.
    הרי גם אם יביאו את ההסרטה המלאה של ההדלקה, וכולם יראו שמה שכתוב לגבי מה הוא בירך זה נכון, יהיה לך מה לומר להסביר ולהשמיץ את הצד שכנגד, אלא מאי, אתה פשוט סוג מסוים של טיפש.
    כבר היה לעולמים וידוע ומפורסם וכנראה גם יש הקלטה של זה על גדול אחד זצוק"ל שבירך בחתונה אשר יצר של בית הכסא במקום אשר יצר של חתונה, אז מה? הוא הפך להיות לא גדול הדור?
    ואתם במקום לדבר על אשר יצר תורידו את המים שועלים קטנים

יעקב הקשיש אורח

אתה מה זה צודק.

זמני בהחלט.
    כבר היה לעולמים וידוע ומפורסם וכנראה גם יש הקלטה של זה על גדול אחד זצוק"ל שבירך בחתונה אשר יצר של בית הכסא במקום אשר יצר של חתונה, אז מה? הוא הפך להיות לא גדול הדור?
    כבר היה לעולמים, אנשים שהיו גדולים שלעת זקונתם לצערנו היו חלשים מאוד, ולא תיפקדו, אבל לא הסתירו זאת, ולא אמרו על מי שהוא תשוש שאין גיבור כמוהו בכל העולם.

רמי אורח

זה מצבו לא עלינו, ועוד הוא יכול להכריע על הסעיפים הכי קטנים בחוק החדש של הגיוס?

זה מצבו לא עלינו, ועוד הוא יכול להכריע על הסעיפים הכי קטנים בחוק החדש של הגיוס?

פרח באויר אורח
    זמני בהחלט.
    כבר היה לעולמים, אנשים שהיו גדולים שלעת זקונתם לצערנו היו חלשים מאוד, ולא תיפקדו, אבל לא הסתירו זאת, ולא אמרו על מי שהוא תשוש שאין גיבור כמוהו בכל העולם.
    וכבר היה לעולמים שועלם קטנים שמפשפשים כל הזמן בחטאי השני במקום לפשפש בחטאי עצמם
    הסטרא אחרא בדורינו חזקה אבל היא נשארת בבחינת שועלים קטנים

יעקב הקשיש אורח
    תראה איזה הדיוט אתה, הרי אני לא אמרתי שיש פה חטא, רק הבענו צער על מצבו.
    אתה זה שטוען שיש פה חטא.
    כנראה אתה יודע משהו שאנחנו לא יודעים.

ואם לא הבנת, אל תדאג התקופה הקשה תעבור ותחזור להיות חכם ושנון, ואז...אולי תבין.

פרח באויר אורח
    תראה איזה הדיוט אתה, הרי אני לא אמרתי שיש פה חטא, רק הבענו צער על מצבו.
    אתה זה שטוען שיש פה חטא.
    כנראה אתה יודע משהו שאנחנו לא יודעים.

ואם לא הבנת, אל תדאג התקופה הקשה תעבור ותחזור להיות חכם ושנון, ואז...אולי תבין.
    שועלים קטנים תחזרו למאורות

צביקה אורח

כבר יש על זה מכתב מר' יצחק אלחנן

וד"ל..

יעקב הקשיש אורח

כנראה

ציטוט צביקה אמר: צפיה בהודעה
    וד"ל..
    לא ממש קראת את המכתב.

שמן זית אורח
    בוא נעשה הסכם: אתם הולכים למעמד ברכת שעשה ניסים.. אופפ .. אשר יצר, ואנחנו נתחבא במאורות כדי שלא לבייש.

אגב, אני מקווה מאוד בשבילכם שזה באמת היה שם ברכת 'אשר יצר'. כי ציפור קטנה לחשה לי שהוא בירך 'ברוך שחלק'.

יעקב הקשיש אורח

אתה בטוח

ציטוט שמן זית אמר: צפיה בהודעה
    בוא נעשה הסכם: אתם הולכים למעמד ברכת שעשה ניסים.. אופפ .. אשר יצר, ואנחנו נתחבא במאורות כדי שלא לבייש.

אגב, אני מקווה מאוד בשבילכם שזה באמת היה שם ברכת 'אשר יצר'. כי ציפור קטנה לחשה לי שהוא בירך 'ברוך שחלק'.
    ברוך שחלק או ברוך שחילק?

14. הוכחה 1 ו3 אינם מוכיחים כלום

הוכחה 1 - זה שהדובר בשמו אינו מבין אידיש או לא שמע טוב, אינה הוכחה לכלום, וההקשר של האיחול "נישט דארפן אנקומען צו קיינעם" הוא על המצב הכלכלי של האברכים, וזאת ברכה די מקובלת.

הוכחה 3 - מי שדובר אידיש יודע ש"א גוט יאהר" מאחלים במשך כל השנה (בדרך כלל כתשובה על איחול דומה, כשאחד אומר לך א גוט מארגן, אתה עונה לו א גוט מארגן א גוטע יאהר, או בדומה לזה, והסיבה היא להשיב בברכה יותר מהמברך, וכידוע בזה מהגרי"ח זוננפלד על מוצ"ש שלפני ראש השנה)

יעקב הקשיש אורח

מה ת'ה מחפש הוכחות

מישהו שמע את הרב שטיימן לאחרונה?
    מישהו בכלל שמע מפיו מה דעתו בענין הגיוס?
    הרי הכל זה רק דרך העיתון או העסקן התורן.

?עצבן אורח
    יעקב הקשיש יאללה שיבוא כבר המאה עשרים אם הייתי יודע מי אתה הייתי מזרז את זה

יעקב הקשיש אורח

תרגע אחי

אתה עונה לא לענין.
    אבל זה בסדר, אתה לא לבד, כל הפלג הנורווגי המדובר, רק עונה בצעקות..לא שמעתי כלום לענין.

מאן דפליג אורח
    אתה עונה לא לענין.
    אבל זה בסדר, אתה לא לבד, כל הפלג הנורווגי המדובר, רק עונה בצעקות..לא שמעתי כלום לענין.
    יענקל'ה תבין אותו: הרב שלו הרב קנייבסקי קילל את כל העצניקים שימותו. אך מה לעשות שהקללה נשארה בחלל הבית ברחוב רשב"ם ולא התקבלה בשמים. לא זו בלבד שהעצניקים חיים נושמים ובועטים, הם גם גדלים מתרחבים ומתבססים...
    מכאן נובע התסכול שלו. הוא מנסה לקלל כמו הרבי שלו, אולי זה יתפוס.

תרחם על המסכן שהאמין שכל הגה של רבי חיים קובע בשמיים, והנה לתדהמתו גם קללות מפורשות לא מזיזות לאף אחד, ודאי שלא בשמיים...

יעקב הקשיש אורח

בסדר גמור

ציטוט מאן דפליג אמר: צפיה בהודעה
    אתה עונה לא לענין.
    יענקל'ה תבין אותו: הרב שלו הרב קנייבסקי קילל את כל העצניקים שימותו. אך מה לעשות שהקללה נשארה בחלל הבית ברחוב רשב"ם ולא התקבלה בשמים. לא זו בלבד שהעצניקים חיים נושמים ובועטים, הם גם גדלים מתרחבים ומתבססים...
    מכאן נובע התסכול שלו. הוא מנסה לקלל כמו הרבי שלו, אולי זה יתפוס.

תרחם על המסכן שהאמין שכל הגה של רבי חיים קובע בשמיים, והנה לתדהמתו גם קללות מפורשות לא מזיזות לאף אחד, ודאי שלא בשמיים...
    קבלתי את דבריך.

?עצבן אורח

Cool

אני אוהב את יעקב אשר פחות ממך.
    במסיבת חנוכה מרן דיבר אידיש.
    אולי לפני שאתה כותב תברר.
    נערך לאחרונה על ידי ספר הישר; 20-12-15 בשעה 00:36.

לית אורח
    בוודאי דברים שיוצאים מדעת הגאון מתקבלות בשמים.
    אך כידוע, בעוה''ר יש היום דברים שלא יוצאים מדעתו הקדושה
    אלא מדעת הקוצים הסובבים..

לא נכון אורח
    ציטוט לית אמר: צפיה בהודעה
    בוודאי דברים שיוצאים מדעת הגאון מתקבלות בשמים.
    אך כידוע, בעוה''ר יש היום דברים שלא יוצאים מדעתו הקדושה
    אלא מדעת הקוצים הסובבים..
    לא נכון. אחרי שפיו נהיה פה מלא גילולים, אף אם שלא באשמתו, אין למילתו כל ערך מעבר לכל אדם כשר

?עצבן אורח
    לכו לר' שמואל עם כבוד התורה שלכם מיד הוא עושה לכם ברית בראש

מאן דפליג אורח
    ציטוט ?עצבן אמר: צפיה בהודעה
    תמשיך להתחרפן. בהצלחה.

יעקב הקשיש אורח

גם אני מצטרף

ציטוט ?עצבן אמר: צפיה בהודעה
    תמשיך להתחרפן. בהצלחה.
    לברכה

?עצבן אורח
    אתם לא אוחזים מה המצב שלכם

לית אורח
    יש כותבים שמתחזים ל'בני תורה' ואין להם כל קשר!
    מאן דפליג מגיע ממקום רחוק מאוד אם חשבונות פולטיים אפלים.

מאן דפליג אורח
    יש כותבים שמתחזים ל'בני תורה' ואין להם כל קשר!
    מאן דפליג מגיע ממקום רחוק מאוד אם חשבונות פולטיים אפלים.
    היות שאתה מתיימר לדעת מי אני ומה עיסוקי, אני כאן להבהיר:

אני שייך לבני התורה. נקודה. אני לא שייך לחבורת הפוסחים על שתי הסעיפים - אלו שהרב קנייבסקי יאמר "זקן ממרא" או "חייבי סקילה" - והם ירוצו לנשק את כפות ידיו.

מי שמילא את פיו בשנתיים האחרונות בקללות על כל דבר טוב אינו בגדר "פה קדוש" שכל מילה שלו נחשבת בשמיים. נקודה.

ולפוסח על שתי הסעיפים נקרא: עד מתי אתם פוסחים וכו' אם הבעל הוא האלוהים - לכו אחריו

אתה מוזמן להתחבר לשוטים הנורבגים שעדיין מאמינים בכל האמונות הטפלות ביחס להרב קנייבסקי. גוד לאק.

רק אל "תייצג" את בני התורה בהשקפותיך המעוותות.

לית אורח
    אני מוחה. נקודה.
    לא צריך לאבד השפיות או הכבוד חכמים. זה רק משחק לידיים הנורבגיות הטמאות.
    אתה מוזמן להכחיש שהיתה בצבא.

אין לי יותר לדון אתך.

מאן דפליג אורח

אין לי יותר לדון אתך.
    וכן למר.
    וכפי שכתבתי: אם הבעל הוא האלוהים לכו אחריו.

לית אורח
    עפ''ל

מאן דפליג אורח
    עפ''ל
    מה קרה ל'אין לי מה לדון איתך', נורבגי קטן?

אני ממליץ לך בחום ללכת להיטהר מדברי הכפירה הנוראים שקראת זה עתה על ידי שמיעת מאמר נוקב ועמוק מפי מרן רב משה קפלן או רב אליהו פרייליך. אולי, אולי, זה יטהר אותך מטומאתך רח"ל

לית אורח
    תסביר למה אתה מתעקש לקחת ציבור בני תורה למקומות אפלים או שאני יסביר..
    מתבייש שקליפות כמותך נדבקו בנו, אבל זה דרך הטומאה לנסות להדבק בקדושה.
    מחכה להכחשותך.

מאן דפליג אורח
    תסביר למה אתה מתעקש לקחת ציבור בני תורה למקומות אפלים או שאני יסביר..
    מתבייש שקליפות כמותך נדבקו בנו, אבל זה דרך הטומאה לנסות להדבק בקדושה.
    מחכה להכחשותך.
    מבין לגמרי את התסכול. התסכול של נורבגי מאמין גדול באמונות טפלות, כאשר הכל מתפוצץ לו בפרצוף הוא תסכול שאין ערוך לו

לית אורח
    הוא אשר דברתי. מה הענין שלך להראות כאילו בני תורה חייבים לבזות הגר''ח או שהם נורבגים??
    חרד''ק יוצא צבא השמד.

מאן דפליג אורח
    הוא אשר דברתי. מה הענין שלך להראות כאילו בני תורה חייבים לבזות הגר''ח או שהם נורבגים??
    חרד''ק יוצא צבא השמד.
    מבין לגמרי את התסכול. התסכול של נורבגי מאמין גדול באמונות טפלות, כאשר הכל מתפוצץ לו בפרצוף הוא תסכול שאין ערוך לו

37. מנהל!

הנושא מוצה

נא לנעול את האשכול!

לית אורח
    הציבור אינו תמים. יקראו וישפטו.
    בני תורה ילכו בדרך התורה
    ויתבדלו מהנורבגים וחרד''קים כמוך,
    ולעולם לא יבזו גדולי תורה באשר הם.

נורבגי מתחזה לא להתראות.

מאן דפליג אורח
    הציבור אינו תמים.
    נכון.
    והוא רואה היטב את מצבו של הרב קנייבסקי והאם זהו פה קדוש

40. ציטוט בקצרה אמר: צפיה בהודעה
    מנהל!

הנושא מוצה

נא לנעול את האשכול!

נראה לי אורח

אתה בדרך להשתלט על הפורום

ציטוט בקצרה אמר: צפיה בהודעה
    ציטוט בקצרה אמר: צפיה בהודעה
    מנהל!

הנושא מוצה

נא לנעול את האשכול!
    כמנהג נורווגי מצוי

מוישה גרויס אורח
    היום דוד הוציא את הסבא לטיול ערב בדינר של גאון יעקב.

אלא שהסבא לא הצליח לדבר, שלא כמנהגו מדי שנה בדינר.

יעקב הקשיש אורח

מנין לך

ציטוט מוישה גרויס אמר: צפיה בהודעה
    היום דוד הוציא את הסבא לטיול ערב בדינר של גאון יעקב.

אלא שהסבא לא הצליח לדבר, שלא כמנהגו מדי שנה בדינר.
    תביא תמונות, משהו.

מנחמקה אורח

קבלו את החוברת שיצאה לפני תקופה על הגר''ח ותבינו הכל

קבלו את החוברת שיצאה לפני תקופה על הגר''ח ותבינו הכל

קישור להורדה
    http://www.jumbomail.co.il/Downloads...5368674E47513D

ובכלל, מי שטען כאן שכל השנה אומרים שנה טובה אינו קורא פרי חיים, אני קורא קבוע את הגליון המשיחי הזה, (שכל גרעפס' של הרב שטיינמן מוסבר על ידי שניידר איזה עומק טמון בכוונת רבינו וכמה אין אנו אוחזים במדריגה שלו)- ולא היה כתוב אף פעם גוט יהאר באמצע השנה

חושבני שמי שאומר שמצבו של הרב שטיינמן קשה הוא סך הכל דן אותו לזכות בנושא הגיוס, נקודה.

זעליג אורח

לא רק מבזי ת''ח וגדול הדור אלא גם בורים. בספה''ק מבואר שחנוכה היא סוף הדין של ר''ה

ציטוט חוסיד של הרבנים אמר: צפיה בהודעה
    מצ''ב צילום פרי חיים שהרב שטיינמן מאחל שנה טובה בחנוכה, מה עוד צריך לקרות כדי שיבינו שהוא כבר לא מתפקד?

1. במסיבת חנוכה למאות אברכי ייששכר באוהליך לא אמר מילה מלבד מילים לא ברורות, ולקח זמן עד שדוד שפירא הבין מה הוא רוצה, וויסבורד אמר בשמו שהוא מברך שלא יצטרכו לבריות.

2. מזה עשרות שנים שהרב שטיינמן לא דיבר באף מסיבת חנוכה בשום מקום, לא באורחות תורה ולא שום מקום.

3. מברך את הקהל בברכת שנה טובה, באמצע חנוכה, כמתואר בפרי חיים פרשת ויגש. (כששניידר המשיחי הזה לא הבין אפי' שצריך לצנזר לפחות)

4. בהסרטה שפירסמו אנשי החצר על הדקלת נרות חנוכה שלו, רואים אותו מברך להדליק נר של חנוכה, ואחר כך מתחיל הברכה הבאה ואומר ברוך אתה ד' אלוקינו מלך העולם, ולפתע ההסרטה חתוכה ורואים את ההדלקה עצמה, יודעי דבר אומרים שפשר החיתוך המוזר הוא שהוא פשוט התבלבל והמשיך אשר יצר, עד שתיקנו אותו מיד, ולכן חתכו את החלק הזה,

5. מספר ראשי ישיבות חשובות שרצו להתייעץ עם הרב שטיינמן בשבוע האחרון נענו בלך ושוב ובהתחמקות של אנשי החצר.

זה המצב!

ואצל חסידים ואנשי מעשה היו אומרים תהילים ותחינות ובקשות בזאת חנוכה והיו מברכים ב''אגוט יאהר''
    מרן גם הוא יודע את דברי הספה''ק והמקובלים ובירך כן.
    אבל הוא הדגיש שחוץמהמתייוונים שכאן בפורום כגון פותח האשכול וחבריו.

עורך סרטים אורח
    הגיע הזמן לעשות סרטון אחד מכל הסרטונים האחרונים המראים את מצבו.

שמואל אורח

ר' אהרון לייב יהיה בגיל מאה ועשר שנים צלול יותר ממה שר' אוירבך היה צלול לפני עשרים .

ציטוט חוסיד של הרבנים אמר: צפיה בהודעה

זה המצב!

סקרן אורח

מה למעשה

מה באמת מצבו?

49. והנה אנקדוטה מעניינת: ביום ראשון הודיע החרדקון השפל אבי גרינצייג, המשמש בפועל כדוברה הרשמי של כת המשיחיים הנורבגים, הודעה זו:

שם: לכידה.JPG
צפיות: 332
גודל: 32.7 קילובייט

כמובן, שלא התקיים כינוס ולא נעליים, לא עלו לביתו של המרן, וגם לא נכנסו לשר החסידות היראה והתורה

מה שאומר שכרגע (ובדגש על 'כרגע') מצבו של הרב שטיינמן לא מזהיר.

נא להתפלל לרפואתו השלימה במהרה.

ברזל ונחושת אורח
    ציטוט סנודן אמר: צפיה בהודעה
    והנה אנקדוטה מעניינת: ביום ראשון הודיע החרדקון השפל אבי גרינצייג, המשמש בפועל כדוברה הרשמי של כת המשיחיים הנורבגים, הודעה זו:

שם: לכידה.JPG
צפיות: 332
גודל: 32.7 קילובייט

כמובן, שלא התקיים כינוס ולא נעליים, לא עלו לביתו של המרן, וגם לא נכנסו לשר החסידות היראה והתורה

מה שאומר שכרגע (ובדגש על 'כרגע') מצבו של הרב שטיינמן לא מזהיר.

נא להתפלל לרפואתו השלימה במהרה.
    ג"א מצטרף לתפילות לרפואתו השלימה

+ תגובה לאשכול
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
  • חלון צ'אט
    משתמשים פעילים: 0

• שים לב: N/A
    Loading...

הרשאות פרסום

• באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים