+ תגובה לאשכול
תוצאות 1 עד 4 מ 4

אשכול: התנערי מעפר

1. התנערי מעפר

הליטאים הפכו למזרחי, הפלג הפך לסאטמר, החסידויות הפכו לקבוצות אינטרסנטיות על גבול האליליות, הספרדים כצאן ללא רועה ונער ישלוט בהם. מה יהיה?? הגיע הזמן לתנועה חדשה.

2. ואולי במחשבה שנייה, בעצם ה'פלג' היא התנועה החדשה שקמה. צעירים ומבוגרים עשויים ללא חת, חדורים אמונה בצדקת דרכם, לוחמים בממסד ובשלטון, מהפכנים, אידיאליסטים. לעומת הממסד הישן, השבע, העייף, המושחת, הקורס אל תוך עצמו על ידי האליטה השלטת של העסקים והמקורבים המוצצים את לשד כל השאר. וכמו בכל מהפכה אידיאליסטים מנצחים.

יעקב משעלי אורח
    אכן נשמע לי שהפלג זה האמת
    כמשגיח בפתח תקווה אני רואה אנשים מהפלג ונדהם כל פעם מחדש
    מדהימים

יוסף אורח

רק לא הפלג

הפלג עצמם מפולגים, מבוססים עח שקרים שהעיתונים וקווי הנייעס זורקים להם, אני נדהם כל פעם מחדש מהשקרים במצח נחושה.
    ומי שקרא פה לעצמו "משגיח" כדאי שיתפטר, שכן משגיח לא צריך להיות באינטרנט בכלל.
    הפלג נמצא באינטרנט ברמות בלתי נתפסות, פשוט מכורים ומחפשים נייעס, רבניהם-עסקניהם/עסקניהם-רבניהם
    חצו את כל הקווים עם ההליכה לערכאות כל שני וחמישי ע"ע ד. פינקל וא. רובינשטיין שהתירו ללכת עליהם בערכאות בשופי, נורא ואיום!
    עד מתי יהיה זה לנו למוקש.
    הם טוענים שמשקרים על רבנים והרבנים לא שומעים שתי צדדים, אבל משום מה חתימות רבניהם מתפרסמים על מכתבים כל הזמן בלי ששמעו ולא חצי דבר ממה שקרה, ועוד מלאים שקרים כרימון, שאני מקווה ששיקרו להם והם האמינו ולא שהם בדו מליבם כמו שעשו כמה פעמים.
    צריך להמשיך ללכת בדרך רבותינו ללא הפסקה, ולא לתת לבלבול ולחושך להפיל אותנו.

+ תגובה לאשכול
  • חלון צ'אט
    משתמשים פעילים: 0

• שים לב: N/A
    Loading...

הרשאות פרסום

• באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •