פלסטינאי יקר!
אני קורא לך באופן אישי, לבוא ולהצביע בעבורי בבחירות לראשות עיריית ירושלים. אני, ורק אני, אמעיט ואעצור את ההשתלטות והכיבוש היהודי על אל-קודס.
בעזרת היועצים האסטרסטגיים שלי, הצלחתי לשכנע הרבה יהודים תמימים, ואפילו כאלו שאינם שמאלנים, לתמוך בי. כל מה שחסר לי כעת זה רק הקול שלך.
כאות הוכחה על מלחמתי האמיצה נגד צביונה היהודי של ירושלים, אשתף אותך בכמה עובדות:
1. פעלתי, ואמשיך לפעול, למען בניית עשרות אלפי בתים למגזר הערבי, וכן למען אי מניעת בניה בלתי חוקית בשכונות הערביות.
2. הייתי, ואמשיך להיות שותף להקפאת הבניה בשכונות היהודיות, ובפרט בשכונות שמחוץ לקו הירוק, ואשתדל תמיד להמעיט את הבניה ככל שניתן.
3. פעלתי, ואמשיך לפעול ולהאבק למען הכנסת שחקנים ערבים לבית"ר ירושלים, וזאת, על מנת לרסק את הגאווה הלאומית של אנשי הימין.
4. אין לי את הכישורים והקשרים והיכולות לשאוב עזרה מהממשלה, וכך, גם אם ארצה לעזור לפיתוחה של ירושלים לא אוכל לעשות זאת [אמנם, אם נצליח להחליף את הממשלה ולהעלות את השמאל לשלטון, אז דוקא יהיו לי קשרים שם].
5. כשם שהקרן החדשה לישראל, וארגון שלום עכשיו, ושאר ארגוני השמאל הקיצוני, תרמו לי סכומי עתק לקמפיין הערמומי שלי, חלקם במישרין, חלקם בעקיפין, חלקם בסתר, חלקם פחות בסתר. כך, גם אם אבחר הם ימשיכו להעביר לי כספים למען תכניות להפיכת ירושלים מעיר בעלת צביון יהודי, לעיר תלת דתית, המכילה גם כמויות של ערבים ונוצרים.
6. כל מכירי יודעים להעיד שאני איש שמאל מובהק וקיצוני, ללא שום השתייכות לאומית, וזו הסיבה שהתקשורת עובדת לשירותי ומכפישה את מ. ליאון [רק שבתקופת הבחירות אני צריך לעשות הצגות, לרמות, ולהתחנף ליהודים, ובפרט למסורתיים, לימניים, לדתיים ולחרדים, כדי שיתמכו בי, וישכחו את מה שעשיתי להם בשנים האחרונות].
7. דאגתי, ואמשיך לדאוג, להגדלת התקציבים לנוצרים ולמוסלמים, וזאת, כמובן, על חשבון היהודים.
8. השתתפתי, ואמשיך להשתתף במצעד הגאווה, ולהתסיס ולפלג את היהודים, ולבזות את הדתיים ואנשי הימין.
9. מכריי יכולים להעיד שאני נוהג לבוז לעדות מסוימות בעם היהודי [כמובן, לא בפרהסיא], ובכך לפלג, ולהעליב את בני אותן עדות [רמז: העדות אליהן משתייך מ. ליאון].
לכל עובדות אלו ישנן ראיות ברורות, הכוללות סרטוני וידיאו, ומסמכים רבים.
אני קורא לך להיות שותף למהפכה, להיות שותף לריסוק צביונה היהודי של בירת ישראל, ובכך להחליש את הכיבוש הציוני, ולהוריד את גאוותם הלאומית של אנשי הימין.
עופר ברקוביץ'
שמאלני קיצוני\ערבי אמתי – מצביע ברקוביץ'
מוגש כחומר למחשבה על ידי "פעילי ליכוד למען הצלת עתיד ירושלים".