+ תגובה לאשכול
תוצאות 1 עד 8 מ 8

אשכול: למנהל

מתנצל אורח

למנהל

אני לא מבין למה לא מעלים את הדברים שאני שולח?! עבדתי עליהם זה זמן רב השקעה וסינון ואני לא רואה את פרותיי...
    (מתנצל שפתחתי על כך אשכול פשוט לא ידעתי איך שולחים הודעה למנהל וגם האשכול הקודם שפתחתי-טעות!!! ואם אפשר להעלות את שתי התגובות הקודמות, תודה!)
    וישר כח על פירותך המבורכים..באמת לא הבנתי איך לא מעלים תגובות עכשיו אני מבין שמעלים אך המנהל לא מעלה ויש אנשים שרוצים לראות את תגובותיהם באותו יום אך בכל זאת תודה ואני מצפה לתשובה ושוב פעם תודה

אריאל אורח

יש לך באמת על מה להתנצל[email protected]

לא יפה לכתוב למנהל שכל כך משקיע להגיד לו שהוא לא מעלה תגובות אבל בכל אופן כתבת יפה...😁😁😁

ילד אחד אורח
    אל תתעצל, תפתח חשבון. זה חינם ואנונימי. ואז תראה את הפירות שלך במקום.

אהבת חינם!! אורח

"אל תדון את חבירך(😏 עד שתגיע למקומו"

ואם הוא לא יודע איך נרשמים?? האם בשביל זה שווה לפגוע ביהודי אחיך בשר מבשרך???
    למה להגיד למשהו שהוא עצלן אם הוא חדש בעסק???
    חבללללללל על המריייבוווותתתתת
    שמתחילים משטות כזאת קטנה!!!
    למה להקניט יהודים האם זה שווה את רגעי ההנאה הקצרים שלך לעומת גיהנום פעורה מתחת לרגליך????
    נכון שלכולם יש חלק בעוה"ב אך יש דברים בלתי נסלחים מי יודע מה קרה ליהודי קדטש ויקר זה אשר קרא את תגובתך... בשבילך(כי גם אתה יהודי קדוש ויקר ומתוק וחמוד ויפה ויציב ואמיתי ואהוב וחביב ונחמד וקדוש ונפלא ומחונן וחכם וירא שמים וטהור ותלמיד חכם ואהוב על הבריות והשמים אהוב למעלה ונפלא למטה)
    לכל אחד קורה שיש ירידה כי שבע יפול צדיק וקם גם אתה בן אדם קדוש ויקר ומתוק וחמוד ויפה ויציב ואמיתי ואהוב וחביב ונחמד וקדוש ונפלא ומחונן וחכם וירא שמים וטהור ותלמיד חכם ואהוב על הבריות והשמים אהוב למעלה ונפלא למטה גם אתה יכל להתרומם ולקום ולשוב ולחזור בתשובה ולהתעלות מעל מידותיך האנוכיות והאגואיסטיות ובכך תקבל את שכרך הרב מן השמים ואני לא באתי להטיף מוסר אלא רק לומר תבקש סליחה ובכך תרויח את שכרך גם בעוה"ז- בכך שתשבור את מידותיך ואולי תתחתן ילד וגם בעוה"ב-יהיה לך גן עדן ואל תשכח שגם אני יהיה שם כי איזה בן אדם טוב שאני וצדיק וחסיד וירא שמים וטוב לב ועובד על מידותיי וסלחן ומחלן ולבבי וחייכן ומחמיא ומקבל ודואג ומרחם וענווווו ומשועמם וחרטטן בעל כושר שכנוע גדול ואהוב ונאמן על הבריות ושונא גאוותנים חרטטנים ולא אוהב בקורתיים ושונא דרשות ארוכות ולכן אני לא אדרוש לך הרבה כולה נגעתי בנקודה קטנה ורגישה ויש לך מזל שלא נפלת על בן אדם אחר ותגיד הגומל, מזמור לתודה, נשמת כל חי, שהחיינו, ודרשן ופלפלן ומוכיח כי כתוב :"והוכח תוכיח את עמיתך" והיה עדיף לך לשמוע את זה פה בעוה"ז מאשר שם למעלה...
    בכבוד רב ובצפייה לכתיבת סליחה בפומבי ותקווה שבן אדם זה לא נפגע רגשית החותם בדמע ובצפיה,
    יוסף(די לשנאת חינם)

ילד אחד אורח

סליחה ושוב פעם סליחה ואתה צודק 100%

אני מתחנןן יהודי יקר מקירות ליבי שתסלח ותמחול ותעביר ושלא קרה לך נזק נפשי- מאוד מקווה!!
    ושיהיה לי גן עדן ואני מאוד מעריך אותך יוסף שלא כתבת לי מוסר ואני מקבל את כל מה שכתבת... ומודה לך מאוד
    ותודה לך איש יקר וחמוד וחביב ומחמיא...
    בתודה ילד אחד מקווה שכך אתחתן במהרה...

לא מבין אורח

איך עושים את זה?

ציטוט ילד אחד אמר: צפיה בהודעה
    אל תתעצל, תפתח חשבון. זה חינם ואנונימי. ואז תראה את הפירות שלך במקום.
    ילד אתה יכול בבקשה להסביר לי איך עושים את זה בבקשה ומה אני מרויח מכך? ומה החסרונות שבדבר?

זקן אורח

מה אתה עושה פה בכלל?!

אני לא חושב שילד לא משנה אם 1 2 3 4 אמור להיות בפורום זה..

ילד אחד אורח

אני יעשה ויהיה איפה שבאלי

אם אני מצליח לכתוב על שימך זה או ר שגם את לא רשום...😊😊😊

+ תגובה לאשכול
  • חלון צ'אט
    משתמשים פעילים: 0

• שים לב: N/A
    Loading...

הרשאות פרסום

• באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים